Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek a saját véleménye...

Mindenkinek a saját véleménye az igazság. Vannak itt olyanok, akiknek nincsen olyan? Vagy akik nem merik kinyilvánítani a véleményüket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor nyilvánítok véleményt,ha annak értelmét látom.De soha nem állítom azt,hogy csak az én véleményem az igaz. Mindig meghallgatom a másik ember véleményét is,mert lehet,hogy neki van igaza.
2010. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vannak.
2010. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haggyámán ***** válasza:

Több olyan kellene, mint az első válaszoló.

Amúgy én is hasonló vagyok. Értelmetlenül nem állok vitába olyan emberrel, akiről letűnik, hogy nem képes felfogni, hogy lehet, nem neki van igaza.

2010. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak kivételes esetben nyilvánítok véleményt, főleg élőben.
2010. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem kimondani amit gondolok. És a legtöbbször igazam van. Ha nincs akkor úgy is kijavítja majd valaki. Ha valaki nem tud értelmesen megnyilvánulni akkor inkább meg se szólaljon.
2010. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!