Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez? (bőv lenn)

Chrishu kérdése:

Miért van ez? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Sokszor írok normális választ de kitörlik. Pl egyszer leírtam, hogy aki tapasztalat nélkül hörcsögöt tenyészt az nem nrmális és kitörölték a válaszom. Viszont van egy felhasználó akit 200-szor jelentettek de még mindig itt van. Miért csinálják ezt a moderátorok?

2012. szept. 14. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert sok moderátor van és mindegyiknél más az a határ, amivel még megjelenhet az oldalon.
2012. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. szept. 15. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mert sok moderátor van és mindegyiknél más az a határ, amivel még megjelenhet az oldalon."


Amikor moderátorcsere volt, és kint volt az álláshirdetés az üzemeltető honlapján, akkor abból kiderült, hogy napi 8 órás műszakban dolgoznak. Ha ehhez hozzávesszük, hogy éjszaka nem, akkor rögtön nyilvánvaló, hogy az a sok az 2 azaz kettő. Esetleg még előfordulhat, hogy van egy harmadik hétvégére, de semmiképpen nincs sok. Eleve gazdasági szempontból se lenne értelme, lévén, hogy nem önkéntesekről van szó, hanem fizetett alkalmazottakról.


Kérdező:

Ha azt írod, hogy valaki nem normális, azt simán törlik arra hivatkozva, hogy nem sértegethetsz senkit az oldalon, még akkor sem, ha nem nevezed néven az illetőt. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen kijelentésnek csak vita lehet a következménye, más nem nagyon.

2012. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint írtam le. Finoman fogalmaztam
2012. szept. 15. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy álláshirdetésből semmit nem lehet leszűrni szerintem, főképp nem a moderátorok számát :))))
2012. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Je t'aime válasza:
Én is így jártam, már negyedjére, egymás után.. Először egy filmet kerestem, hogy honnan tudom letölteni, másodjára pedig, hogy egy X filmnek van-e már szinkronja és ha igen, hol találom azt a verziót. Mindkét kérdésemet törölték kétszer is( mert megpróbáltam mind2-t újra kiírni..de hát hiába(Y) )
2013. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a szerzői jogsértést komolyan veszik a moderátorok, az ilyen kérdéseket törlik. Ha elolvastad volna a piros szöveget amit ilyenkor kapunk, akkor tudnád az okot is :)
2013. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!