Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Úgy 2-3hete kezdtem el nézegetni, hogy hanyadik vagyok kategóriánként a toplistán. Itt, az egyéb kérdések kategóriában felkerültem múlt hét vasárnap az első helyre. Azóta még mindig tartom az első helyet, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy szerdán vagy csütörtökön elkezdett drasztikusan csökkenni a pontszámom. Tegnap próbáltam "kielégítő válaszokat" adni, de még jobban romlott a pontszámom. Ez miért lehet?


Üdv.

T O M I ™



2012. szept. 15. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A toplista az elmult 30 napban össegyűlt pontokat mutatja, minden nap eltűnnek azok a pontok ami 30 nappal ezelőtt szeteztél. Gondolom ez az oka.
2012. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 30 napot számolja mindig. Amikor zuhanni kezdett a pontszámod, onnantól számolj vissza 30 napot, és rögtön eszedbe jut, hogy akkor éppen mit csináltál, miért nem voltál aktív az oldalon.


Egy ilyen zuhanást rövidtávon nem lehet ellensúlyozni, illetve nem nagyon. De ha aktív maradsz, akkor pár nap/hét után már lesz annyi aktív napod a 30 között, hogy újra elkezdjen felfelé menni a pontszám.

2012. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!