Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Általában mettől meddig...

Általában mettől meddig látogatjátok az oldalt?

Figyelt kérdés
Milyen rendszerességgel? E-mail alapján jöttök csak fel, vagy magatoktól is eszetekbe jut? Egy nap kb. hány kérdést tesztek fel illetve válaszoltok meg?

2012. szept. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én suli után amint tudok feljövök ide. Úgy délután 3-tól este 8-ig vagyok itt. Magamtól ide találok. Egy nap úgy 3-4 új kérdést teszek fel, és 1 vagy 2oldalnyi választ szoktam adni.
2012. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chrishu ***** válasza:
Hazajövök suliból megírom a lecót, csavargok erre-arra 2 percig fenn vok facebookon onnantólmeg csak a gyakori!
2012. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most sokat, mert gyengélkedem, úgyhogy unalmamban sokat netezek.
2012. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változó. Az esti órákban mindig fent vagyok. Ezen kívül elő szoktam fordulni reggel, napközben is, de az este az inkább a tuti. Úgy 18-20órától, kb. 22-23óráig.

Kérdést nagyon ritkán szoktam kiírni, van, hogy hetekig sem, válaszolni változó, hogy mennyi kérdésre válaszolok. Van nap, hogy igen sokra, van, hogy alig néhány darabra. Hangulatomtól függő.

2012. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában minden nap. Kérdezni elég ritkán szoktam, inkább csak válaszolgatok. E-mail alapján is szoktam jönni, de magamtól is.
2012. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!