Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az a sejtésem, hogy Gyakori...

Az a sejtésem, hogy Gyakori kérdések lejárati időtartama általában 1-2 nap. Valójában így lenne?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az itt feltett kérdésekre a kiíró rövid időn belül (1-2 napon belül) várja választ. Két nap után már nagyon kevesen nézik meg a kérdést. E sorok írója bele esett egy olyan szívatásba, amikor egy egyetemi szintű feladatot oldott meg a kérdést feltevőnek. Két órát dolgozott rajta, de mert 36 óra után jelentkezett a megoldással, nem reagál még a magán levélre sem az illető. Tanulság nyilvánvaló, 48 óra után ne válaszoljunk se a publikus részen, se privát levélben....
2011. febr. 3. 09:14
 1/5 szamóca. ***** válasza:
lehet az illetőnek másnapra kellett a megoldás, te meg kicsúsztál az időben. a tanulság annyi, hoyg vannak olyan kérdések. én is tettem már fel ilyet, egy darab hasznos választ nem kaptam. :D
2011. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy addigra már nem aktuális a kérdés.

Jelen esetben, meg lehet, hogy máshonnan is kért segítséget, és azt hamarabb megkapta.

Egyébként meg nem vagyunk egyformák, van aki udvarias és van aki bunkó.

2011. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
helyes a válasz
2011. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esete válogatja. Vannak "csak úgy általában" kérdések és konkrét időbeliséghez kötöttek. Én is kérdeztem már olyat, hogy a jövő szerdai filmet ki venné fel nekem egy általam nem elérhető csatornáról. Na ott sokra mentem volna egy egy hónappal későbbi válasszal. De ha megkérdezem, hogy egy 30 fölötti pasinak milyen lábbeli állna jól nyáron, az akár éveken keresztül is aktuális marad. Én pl figyelemmel kísérem a kérdéseim utóéletét.
2011. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem maximálisan igazad van
2012. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!