Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti mertek még egyéni véleményt...

Ti mertek még egyéni véleményt alkotni? Vagy beálltok a sorba "bégetni" csak h meg maradjon a %-otok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam obszcén alpári válaszokat írni, csak a saját véleményemet normálisan. Hisz erről szól ez az egész, ezért kérdezi a kérdező.

De néhány napja bármire bármi ellentmondásosat válaszolok mint amit a többség (pedig nem haszontalan, csak épp nem ugyanan az mint a többi) rögtön a béka segge alatt vannak a pontjaim. Mi a fene van mostanság? Eddig is így válaszoltam mint mostanában, még is röpke néhány hét alatt 87%-ról 79%-ra csökkentem.

Csak mert nem állok be a sorba akkor is ha nem értek egyett a többséggel. Vagy ha nem azt a választ adom amit a kérdező sugall. Szerintetek?


2012. szept. 20. 13:03
 1/10 Antimod ***** válasza:
96%

Birkaszellem. Ha megnézed, sok topicban azok a válaszok érnek el jó százalékot, amelyek megegyeznek a többség által képviselt véleménnyel.

Szomorú életem lenne, ha ezért nem mernék véleményt alkotni.

2012. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a százalék,mindig a saját véleményemet írom.
2012. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
az enyém is csökkent, de ha 10 lesz sem érdekel.
2012. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a százalékkal, sok sok ember nagyon is nézi, például, á, ennek csak 40%-osan hasznosak a válaszai, biztos troll, és akkor ez a válasza sem, és már nyomják is pirosat, pedig lehet, hogy helyes a válasz, csak a többség áldozatává vált.

Én egyébként próbálom kerülni azokat a kérdéseket, ahol a véleményt kérdezik, mert nyilván, hogy húsz embernek nem lehet azonos a véleménye. És olyan is van, ahol a kérdező külön kéri a válaszolókat, hogy ne pontozzanak, mert neki az a válasz is hasznos, amit egyik vagy másik (irigy) válaszoló lepontoz.

2012. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem állok be a sorba soha.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha nem érdekelt mennyin van a százalékom, ugyanis volt egy olyan rövid idő, hogy ha láttam, hogy nagyon pontoznak a kérdésnél lefele, akkor nem szóltam hozzá, mert tetszett, hogy azelőtt tornázta fel magát a százalékom valamivel lentebbről.

Viszont ez elmúlt. Mostmár ilyennel nem foglalkozom, azzal sem foglalkozom, hogy más válaszolónak hány százaléka van, pont ezek miatt az utóbbi időkben levő lepontozások miatt. Én is figyeltem, hogy mostanában nagyon szeretik lepontozgatni a válaszokat, akár hasznos, akár nem, akár csak arra válaszolnak a kérdésnél, hogy a piros vagy a zöld szín a szebb-e. Tehát egyáltalán nem számít már nekem, hogy hány százalékon vagyok és az sem, hogy a kérdéshez hozzászóló mennyin van.

Vagy át kellene dolgozni ezt a pontozási rendszert, vagy teljesen megszüntetni, mert egyre kevésbé van értelme, és egyre kevésbé mutatja a valóságot.

2012. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én leszoktam írni a véleményem és 82-ről nőtt fel valamennyit. Most nem tudom jelen pillanatban, hogy mennyi, mert kómás vagyok még! :S
2012. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Ez a pontozás gyakorlatilag a társadalom modellje.
2012. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában nem szoktam olyan kérdésekkel foglalkozni, ahol véleményt kell alkotni. Eleve nem is látogatok olyan kategóriákat, ahol kell. Így aztán nem is bégetek, meg le se pontoznak. Legalábbis nem vélemény miatt.
2012. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Érdekel titeket vagy sem, mindenkinek ment a zöld pacsi. :-)

Egyébként nem is kell véleményt írni sokszor. Akkor is megy mostanság a lepontozás, ha mondjuk megkérdezi valaki hogy " A fű zöld?" Erre te: igen. Mire a másik: Nem, ez nem igaz! Néha sárga. Ès akkor máris mindenki neki ugrik az elsőnek.

Lehet hogy jobb lenne itt is úgy mint a Youtub-on, lehet szavazni, de a "kórelőzmény" nem látszik.

2012. szept. 22. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kezdő vagyok még ezen az oldalon, de én még 64%-nál többet nem kaptam..csodálkoztam is...mert hogy ugye okos vagyok..:( de olyanokat válaszoltam: nem illik megverni a nagynénit,mikor a töbi azt irta, hogy igen..

Mire jó ez a pontozás? a nyertes nyer egy-két nászutat? :)

Mindig azok kapnak magas pontot, akik agresszióra hajlamosak..a fene érti..Pontozzatok le, mert Erzsi vagyok :))) bocs a hejjjesirási hibákért, Aliz (macskám)

is irni szeretne..nem kussol innen.na, ő hány pontot kapna,:))

2012. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!