Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minek törölték ki minden...

Minek törölték ki minden válaszomból a blogom címét?

Figyelt kérdés

Kaptam értesítést, hogy az oldal nem a blogom népszerűsítésére van. És hogy ha folytatom, akkor ki leszek zárva. És utána megnéztem az az összes válaszomból, ahova belinkeltem a blogom ki lett törölve.


Pedig tényleg csak olyan helyre linkeltem be ahol a kérdéssel kapcsolatos volt. Az amerikai nyaralásomról írtam benne élménybeszámolót és utána meg tippeket, hogy lehet olcsón megúszni egy ilyen nyaralást. Írtam még a homeexchangeről és couch surfingről is. Tehát elég sokrétű blog.


De én nem kapok pénzt azért, ha felmennek a blogomra. Csupán segíteni akartam az embereknek akik Amerikába készülnek vagy érdekli őket a homeexchange.


Viszont érthető okokból nincs kedvem oldalak írni a témáról itt GYK-n is, ha már egyszer megtettem a blogomban.


Azt hittem azért van ez az oldal, hogy segítsünk másokon. Én ezt tettem, erre törlik a hozzászólást. Pedig sok visszajelzést kaptam, priviben is, hogy hasznos volt számukra a blogom.



2012. okt. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell oldalakat írni,be is másolhatod a blogodból azokat a részeket,amelyekkel úgy gondolod,hogy tudsz segíteni másoknak.
2012. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,de képek is vannak, és ha valaki mondjuk Los Angelesbe akar menni, akkor valószínűleg érdekli minden ami ott van. és 2 hetet nem lehet csak úgy belinkelni, mert több oldalról van szó. A blogban ez egységes és tartoznka hozzá képek is.
2012. okt. 7. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk megengedném,ha moderátor lennék,sajnos nem rajtam múlik:(
2012. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írnád le, hogy a te blogod, hanem azt, hogy találtad a neten, akkor esélyesen senkit nem izgatna. Persze ez csak akkor működik, ha nincs benne a link minden második válaszodban.
2012. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!