Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A szexualitás témakörben a...

A szexualitás témakörben a válaszok miért flegmák, bunkók és lekezelőek?

Figyelt kérdés
Szinte lehetetlen normális választ kapni. 20-ból 1 normális.
2012. okt. 12. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért, mért sajnos a weboldal által nyújtott anonimitás, lehetőséget ad arra, hogy szabadon trollkodjanak az emberek.


Amerikai barátainknál már elérték, hogy azok a személyek akik rendszeresen fórum ellenes magatartást tanúsítanak, azokat az internetet biztosító szolgáltatón keresztül (megfelelő bizonyítékok ellenében) az internet megvonásával büntessék.


Hazánkban ez nem működik, mivel európában az A.C.T.A. törvény életbelépésével erősen csorbulna a jelenlegi emberi jog.

Hiába, valamirt valamiért.

2012. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

1, mert sok a troll.

2, az én agyam is el tud durranni, mikor 2 percen belül a 2 ezredik olyan kérdés jön velem szembe, hogy "15 vagyok, lefeküdtem a barátommal, megszakítással védekeztünk, késik a mensim, lehetek terhes?"


Van egy olyan csodálatod dolog, hogy Internet, amin a szexuális felvilágosodást igen könnyen el lehet érni, ha már biosz könyvet nem veszünk a kezünkbe és anyánk is prűd. A megszakításos módszer megbízhatóságáról, az ánuszon keresztül történő vaginális izomgörcs oldásáról, a könnyebb behatolás érdekében (kedvenc kérdésem volt amivel eddig itt találkoztam), a nemi betegségek fertőzési módjairól, a szüzen történt szex utáni terhesség esélyéről mind-mind lehet olvasni, Google a barátunk.

2012. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális kérdésre biztosan normális kérdést kapsz. A baj az, hogy sok a provokatív célzatú kérdés, illetve sok olyan kérdést is feltesznek, ami arra utal, hogy az illető nagyon tudatlan. Na ez dühíti a legtöbb embert. A legtöbb kérdés megválaszolásához csak az általános iskolát kellene elvégezni, és néha beülni biológia órára is.
2012. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!