Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem értem. Miért törlik ki...

Nem értem. Miért törlik ki mindig a kalózkodással kapcsolatos kérdéseimet?

Figyelt kérdés
Régebben akármilyen kalózkodással kapcsolatos kérdést kiírtam mindig válaszoltak rá most pedig reggel kiírom és estére ki van törölve.
2012. okt. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal nem vehet részt abban, hogy jogvédett tartalmat terjesszenek. Az is bűncselekményben való részvétel, ha valaki csak linket oszt meg, és azt az oldal vezetői hagyják.


Ezt megelőzve nem lehet kalózkodással kapcsolatos kérdéseket sem feltenni, főleg amikben letöltést kérnek.

2012. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De régebben hagyták,emlékszem tele volt az oldal" honnan tudnám letölteni a ...." stb.Ezt mos egyik félévrőll a másikra hozták be.Ha jól emlékszem nyár elején még lehetett...
2012. okt. 13. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan szigorodott. Először a torrentoldalak linkjeit törölték ki egyszerre múlt ősszel. Utána már más oldalát is, majd a tiltott kulcszavak közé került pár népszerű letöltőoldal, hogy ne is lehessen rájuk utalni. Idén már letöltést kérni sem lehet, és végül olyan oldalakat is tiltólistára vettek, aminél csak a nevében van a torrent, nem kínál letöltést, csak az oldalak nevét sorolja fel.


De nem is fontos hogy régen mi volt, mert ami most van ahhoz kell igazodni. A letöltés amúgy is olyan, hogy egy Google-kereséssel meg lehet mindent találni, és mások is ugyanezt csinálják a kérdező helyett.


Van itt 1-2 olyan ember, aki mindent jelent amiben letöltésről van szó, miközben nem is azzal kapcsolatos problémáról van szó, mégis törlik. Ilyen előfordul, nem mindig jogos, de el kell fogadni (és megpróbálni kiírni újra).

2012. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, némely online játékot sem lehet megosztani. Én egyszer felraktam egy flash játékot, amit két Deviantartos készített, de törölték, mert, hogy reklám. Nem volt az, de mindegy, azóta nem töltök fel ilyesmit.
2012. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!