Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van szükség a pontrendsz...

Miért van szükség a pontrendszerre?

Figyelt kérdés

Egy kérdés alatt kialakult vita után borul az egész dolog... És egy tök nozmális választ, ha adunk egyből lepontoznak, ergo nem lehet hinni a pontrendszernek, akkor minek erőltetik? (Pl ma ez volt velem: Kamaszok kategóriában a kérdés, hogy mennyi havi zsebpénzt kap a 14 éves fiatok, mondom, hogy nem vagyok szülő, de nem kapok havonta pénzt, 14/F erre le vagyok pontozva. Miért? Kielégítő volt a válaszom minden szempontból, ha meg nem tud kérdezni, akkor ajánlom a második osztályos nyelvtankönyvet, le akkor tanítják, hogy kell feltenni egy kérdést...)


Elnézést, a végére talán lett bennem egy kis indulat!


2012. okt. 16. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pontosítanék a kérdésen:


Miért ennyire szar a pontrendszer?


Szerintem kategóriák szerint felkéne bontani a pontrendszert.Mondok egy példát


Van egy informatikus.A számítástechnika kategóriában szinte mindig jó választ ad így 90%-ban igazat mond.Na már most ez az informatikus látogatja a politika szobát is ahol mindenkit lepontoznak.Annyira lepontozzák őt hogy 50% alá megy,így azt hiszik a számítástechnika kategóriában hogy egy olyan ember kommentelget aki sík hülye a számítógépekhez ezért nem is veszik komolyan.Közben meg nem így van,csak ugye más kategóriát is látogat,tehát az lenne a fair hogy a politika szobában lenne olyan 20%-a,viszont a számítástechnikában 90%-a lenne


Szükség van a pontrendszerre hogy lássuk ki mennyire ad helyes választ(persze ez kategóriától függ,vannak szubjektív véleményen alapuló kategóriák) de ez a jelenlegi pontrendszer valami orbitális nagy baromság

2012. okt. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2012. okt. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!