Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdések fórumnak...

A gyakorikérdések fórumnak minősül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 19:11
 1/5 Quorra ***** válasza:
100%
Te is láttad a híradót? Amúgy meg igen. Mi másnak? Képes mesés könyvnek?
2012. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem láttam, mi volt benne? :) csak a suliban az egyik órán beszéltünk fórumokról és belegondoltam, hogy ez azért mégsem olyan tipikus fórum
2012. okt. 26. 19:14
 3/5 Quorra ***** válasza:
100%
A fórumokról volt szó, hogy sok ember ahelyett, hogy orvoshoz fordulna, előbb fórumokon kérdezget, és rosszabbnál rosszabb válaszokat kapnak. Pl. gyomorbántalmai voltak egy kérdezőnek, pálinkát ajánlottak neki, közben meg infarktusa volt. GyK-s hozzászólásokat is mutattak.
2012. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mondjuk ez abszolút igaz, mármint a sok gyökér válasz. bár én nem az orvosi kategóriát nézegetem, de itt a családiban egy vécéülőke miatt képesek válópert javasolni egyesek.

de nem erről van szó, köszi a válaszokat:) szóval ez is fórum.

2012. okt. 26. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a készítői egyáltalán nem annak szánták, de milyen az emberi természet, ha valaki ír valamit, ami nekünk (nem) tetszik, rögtön hozzászólunk, és gyakorlatilag nem a kérdésre keressük a megoldást, hanem elvi kérdésekbe bonyolódunk, mindenki szükségét érzi annak, hogy reagáljon a másik véleményére, innentől kezdve egy vitafórum az egész, és ha a kérdezőnek szerncséje van, ki tud hámozni egy viszonylagos megoldást a problémájára a nagy véleményhalmazból.

19L

2012. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!