Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kicsit kritikusabb valaszt...

Honorare kérdése:

Ha kicsit kritikusabb valaszt adok akkor. Miért?

Figyelt kérdés

miért huzzak le a valaszoktat ,ha kicsit kritikusan adom meg?!


ha nem tetszik neki akkor irja ki ,hogy f@sz voltam es kesz!



2012. okt. 28. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. okt. 28. 11:05
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez csak egy a sok kozul....
2012. okt. 28. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A pontozás a válasz hasznossága alapján történik. A válaszod egyszerűen nem volt hasznos, hiszen nem segítettél vele semmit.

A másik eset, amikor egyszerűen a vélemény-különbözet miatt húzzák le.

Vagy azért, mert a kérdező megoldást vár, de te nem azt adsz hanem véleményt formálsz.


Felesleges megfejteni hogy melyik kérdésnél épp ki mit gondol és tesz. Főleg a gyereknevelés témakörben ahol sok embernek meg van borulva az agya és lecsökkenve a baba-szintre.


Ha zavar a pontozás: objektív kérdésre objektív választ adj, mert eleve a tényekre és konkrét válaszokra van szükség ahelyett hogy mindenki elmesélje hogy ő hogyan érez a témával kapcsolatban.

Szubjektív kérdésnél mások is szubjektíven fognak válaszolni, ami miatt mindenki a saját nézőpontját erőltetné a másikra, és már csak bosszúból is lehúzzák azt aki ellenkezően gondolkodik.

2012. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászóló válaszát kiegészíteném még azzal, hogy egyesek ezzel szórakoznak, hogy mindenkit lepontoznak.
2012. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt a konkrét kérdésedet szerintem azért húzták le, mert oda főleg anyukák járnak, és a válaszodból hamar levették, hogy nem értesz hozzá. (Bocs, ha tévedek, de ez jött le.) És szerintem inkább pontozgassank, mint hogy trágár válaszokat dobáljanak. Néha én is írok téves válaszokat, és inkább legyek lepontozva, mint hogy valami majom egy oldalon át ecsetelje, hogy ő mennyivel okosabb, és mindenki más húzzon el. Szerintem a kérdezőnek is könnyebb a százalékok alapján ítélni, mint végigolvasni a teljes vitát.

Emiatt kár megsértődni, itt sajnos ez így megy. És tényleg gyakran csak azért húznak le valakit, mert nincs egy véleményen a többiekkel. Nézd csak meg a politika topikot, ott mi megy. :D

2012. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igaz igaz... nem ertek ,hozza...

raadasul... en kajakra felre ertelmeztem a kerdest!!!

megerdemlem ha lehuzzak a valaszom!!!


Ellenben! en koszonom a tieiteket :)

2012. okt. 31. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!