Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány kérdésre adtál választ...

Hány kérdésre adtál választ ma eddig?

Figyelt kérdés
Átlagosan mennyi kérdést válaszolsz meg,és hosszan,vagy röviden szoktál válaszolni?

2012. okt. 18. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
attól is függ mennyi ideig vagyok fenn, de a yahoo.answersen többet szoktam mostanában. Észrevettem hogy it sokszor még a normális kérdésekre is alig van válasz, sokszor azért persze van. De ha valaki valami hülyeséget kérdez, akkor rögtön van vagy 70 válasz. Én fél órája lépte mbe, eddig ezze legyütt 4 választ adtam. Általában olyan 1-20-ig szoktam, nem sokat. Ha komolyabb a kérdés, akkor hosszabban írok általában. Néha nagyon is hosszan.
2012. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyre. röviden.
2012. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Asszem ez a harmadik :D Átlagosan 5 kb. Attól függ, hogy "kifejtős"-e a kérdés:D Témájától neki:)
2012. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38-40 kérdésre válaszolok. A válaszom hossza függ a kérdés kategóriájától, mert leginkább a sport és mozgás, és itt az egyéb kérdéseknél vagyok aktív.
2012. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eddig kettőre,és általában csak azokra adok válaszokat,amiket bölcsen meg is tudok válaszolni.
2012. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!