Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már hogy itt az oldalon...

Volt már hogy itt az oldalon privát üzenetben zaklattak titeket?

Figyelt kérdés
Tudom hogy le lehet tiltani, csak kíváncsi vagyok hogy volt-e olyan. És ha volt mivel zaklattak?
2012. nov. 3. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem állandóan.
2012. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt és a szerelmével zaklatott.. Vmi 30 körüli pasi.

(18/L)

2012. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 /Anita_'94/ ***** válasza:

Rendszeresen betalálnak, de nem nagyon foglalkozom velük. A legnagyobb taplók, mennek egyből tiltóra, aki meg legalább köszönni tud, néha még választ is kap. Főleg, ha a ''Szerelem, szex'' kategóriába merészelek írni, akkor jönnek a privik csak igazán.

Most már csak akkor írok oda, ha nagyon muszáj :D

2012. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem még nem,de már alig várom!:(Főleg 20-30 körüli lányok zaklathatnának):D
2012. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző XD
2012. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Volt, ezért csináltam uj felhasználot XD
2012. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször kaptam már sértegető, anyázós privátot, főleg még a régi rendszerben, amikor email-címre jöttek még az üzenetek. Szerintem az új rendszerben jobban meggondolják a tökfejek is, hogy mit írjanak, mivel a moderátorok bárkinek a fiókjába belenézhetnek...


A legdurvább eset idén nyáron volt: egy felhasználó írt egy-két köszönetet a válaszaimért; aztán meg egy elég furcsa szöveget. Egy idő után rákérdeztem, mégis mit akar tőlem; erre visszaírt, hogy randizni... Nem válaszoltam, másnap jött az újabb üzenet: tulajdonképpen szexre gondolt. :O

Erre sem válaszoltam.

[Megjegyzem, szinte semmit nem tudhatott rólam (kor, külső stb.); eléggé odafigyelek, hogy ne írjak magamról személyes infókat nyilvánosan.]


Pár nap múlva kerestem egy régebbi válaszomat a Google-lal, az első találat egy egy héttel azelőtti kérdés volt velem kapcsolatban, a Szex, szerelem kategóriában, ahova pedig soha nem írtam... Válaszok nem voltak; bejelenteni már nem lehetett a kérdést. (Gondolom, valaki már bejelentette régebben, mert a Google által tárolt változatban még megvoltak a kérdezői kommentek: random GYK-s kérdések, ill. más fórumok topicjai, melyek tartalmaztak az enyémmel azonos nicket.)


Első felháborodásomban írtam egy szép hosszú választ, elég kemény stílusban; bár korántsem annyira bunkó módon, mint a kérdező megérdemelte volna. Pár órával később jött egy újabb privát a "netszatírtól", ebből jöttem rá, hogy ő írta ki a kérdést. Megírtam neki, hogy le fogom tiltani a privátról, azon pedig még gondolkodom, hogy a kérdést emailben bejelentsem-e a moderátoroknak.

Nem részletezem, már így is sokat írtam; a lényeg, hogy végül is nem jelentettem be, ő meg nem próbálkozott többet. Valószínűleg le is lépett a GYK-ról.

Ja, még annyi, hogy egy másik felhasználó jelezte nekem, hogy ismerkedési céllal írt neki valaki, aki őszintén bevallotta, hogy tulajdonképpen rám hajtott, de én - állítólag - durván elutasítottam. Erre részletesen leírtam az akkor még teljesen friss sztorit; azért, hogy nehogy bedőljön a lány egy ilyen tuskónak.


Tanulság: nagyon vigyázni kell, mert a net veszélyes is lehet. :(

Legyetek óvatosak. :)

2012. nov. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!