Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért viszik le egyre jobban...

Miért viszik le egyre jobban a százalékomat? :O

Figyelt kérdés
eddig 100%ban hasznos válaszokat adtam aztán 88%, most már csak 76%-os vagyok úgy, hogy nem trollkodok nem piszkálok senkit nem írok hü. .Łyeségeket
2012. nov. 5. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

nem trollkodok nem piszkálok senkit nem írok hü. .Łyeségeket



lehet ezért...vagy csípte a szemüket az a 100%

2012. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, hogy 70-80% között mozog a normális válaszokat adók (nem trollkodó és kötöszködő) emberek százaléka. Akinek több van azok kevesebb kérdésre válaszoltak, így kisebb eséllyel húzzák le. Akinek kevesebb van azzal vagy trollkodtak és ok nélkül húzták le vagy ő trollkodott és azért húzták le.
2012. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért mert valakinek nincs jobb dolga minthogy lepontozzon mindenkit, vagy nem bírja elviselni hogy te jobb választ adtál, amúgy meg szard le, teljesen mindegy hogy hány százalékon állsz
2012. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, csak attól féltem ha nagyon lemegy a %-om elnémítanak.

De akkor ettől nem kell félnem? :D

2012. nov. 5. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
De nem ám!
2012. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor jó!! :D
2012. nov. 5. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Idővel stabilizálódik. Én is 81-82%-on állok már vagy fél éve, és több mint kétezer válasz után nem is hiszem, hogy nagyon fog változni.

G.

2012. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!