Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezelitek az utánzókat?...

Anna085 kérdése:

Hogyan kezelitek az utánzókat? Akik már tényleg túlzásba viszik és fel sem tűnik nekik, ráadásul még ők érzik fölényben magukat, mert ők milyen menők hol ott engem utánoznak.

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy mind a ketten ugyanazt a sablonos, egyéniségtől mentes divatot követitek, attól még nem kell mindjárt azt gondolni, hogy téged utánoznak.
2012. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam h milyen a stílusom tehát nem kéne általánosítani;)Az ilyen szar válaszokat meg tartsd meg mert nem vagyok rá kíváncsi;)
2012. okt. 16. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki utánoz, az bizonyos értelemben fölnéz rád. De elég nehéz így válaszolni. Nem írnál 1-2 konkrétumot, hogy hogyan utánoz(nak)?
2012. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közvetlen közelemben lévő lányokról van szó ,szóval elég idegesítő.Pl:felvesznek olyan cuccokat amiket én amúgy egyáltalán nem stílusuk hiszen sosem jártak még olyan cuccokban és azt mondják h ez már régóta megvan nekik dehát tom h ez nem igaz és még ők játszák magukat nekem h ők mekkora egyéniségek
2012. okt. 16. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd őket semmibe, tudom nagyon nehéz és rengeteg önuralom kell hozzá, mégis ez a legjobb megoldás. A környezetedben lévők úgy is tudják, hogy kin volt előbb egy adott ruhadarab. Látják ki kit majmol, mások véleményét meg nyomd a víz alá. Ha tényleg van egy-két ugyan olyan ruhadarabotok, a sajátoda még mindig egyedivé teheted néhány kiegészítővel, kitűzővel...
2012. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó régi kérdés....DE az én véleményem az h én személy szerint K*rvára utálom az ilyet engem is utánoznak nem csak divatba,hajba, meg mindig az kell nekik ami nekem és én már tökig ki vagyok vele(ük).boccs a késői válaszért 14/f
2015. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!