Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is irogatnak random...

Nektek is irogatnak random emberek?

Figyelt kérdés
Kaptam jópár privát üzenetet, amiben teljesen ismeretlen emberek jól leanyáznak. Nem mondom, szórakoztat a dolog, semmi baj, csak kívánncsi vagyok, hogy ez mással is előfordul-e?

2012. nov. 9. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem kaptam ilyen szívhez szóló privátot.
2012. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dalek Traak ***** válasza:
Nem kaptam.
2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszer kaptam. Nem adtam igazat egy nőnek.

Stílus alpári volt.

2012. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Eddig még nem küldtek nekem ilyen üzenetet.
2012. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

óó nekem eddig az volt a legjobb hogy

'dögölj meg te szemét patkány'

:DD

2012. nov. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem ez volt a leghúzósabb:

"Szia döncike! Remélem az anyád elpusztul még ma, az a redves kis k.rva. Az összes ilyen nyomoronc fejű kis g.ciláda sz.rházinak, mint te, meg kéne döglenie hosszú és fájdalmas kínok között. Mivel te egy retardált kis csicska vagy, így anyádnak és apádnak is muszáj annak lennie, így bízva a sorsban reménykedem, hogy az egész családod megdöglik, amilyen gyorsan csak lehet, mert akadályozod, hogy a Föld paradicsom legyen. A legközelebbi hozzászólásod kétszer gondold meg, hogy elküldöd-e. Vagy írj értelmest, vagy semmit, vagy nyírd ki a szüleid, aztán saját magad is, nyomorék."

(persze nem volt kipontozva :D)


A kérdés így szólt:

"Szerinted az evolúció elérhet olyan szintekre, ahol megvalósulhat a mozivászon?"

Erre én ezt válaszoltam:

"A mozivaszon mar megvalosult."


Azért vannak itt ideggyenge egyének.

2012. nov. 10. 09:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem is írtál rosszat pedig...Képzeld el, mit kapsz, ha bunkóságot írsz..Mondjuk ennél rosszabbat már nem írhattak volna..

Kár, hogy nem tudunk másoknak észt, illemet adni..:)

2012. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 chrishu ***** válasza:

Én kaptam, sokszor.

Legtöbbször egy troll ír nekem, vele nem törődöm

Máskor meg olyanok írnak akiknek a retoidokról és lilafejű sárkányokról szóló meséjét nem hittem el

2012. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Számomra elég nagy rejtély, hogy milyen lelkiállapotban lehetnek emberek, akik vadidegen embereknek gyalázkodó üzeneteket küldenek csak azért, mert olyat válaszolt, ami nekik nem tetszik... elképesztő.
2012. nov. 11. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!