Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a francnak írogatnak ide...

Mi a francnak írogatnak ide olyanok akik valaki kérdésére egyáltalán nem tudnak választ adni, viszont unalmukban azt figyelik, hogy kinek milyen helyesírási hibája van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Mert bunkó parasztok és nincs jobb dolguk, engem is idegesít elhiheted.
2012. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Mert alapvető helyesírási hibákat vétenek és sokszor félreérthető is lehet emiatt 1-1 kérdés. Nem jó oylan kérdést olvasni pl.:

Szerintettek el mondjam anyukámnak hogy elvesztettem a szűzeségemet?

2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%

Egyik barátnőm újságírónak tanul.

Egyik legértelmesebb, legkedvesebb emberke, akit ismerek.

Szakvizsgák, meló mellett, néha esténként kell cikket írnia, gyorsan, határidőre weboldalaknak.

Akármilyen hibát ejt-figyelmetlenségből az éjszakai órákon-szinte mindig ott terem a cikke alatt egy-két troll és el kezdik szidni, kijavítgatni.

Van egy ilyen emberfajta, unatkozik, rossz az élete, így tudja kompenzálni.

2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
13%

második válaszolónak!

HAHA "oylan" mert te tökéletes vagy:D :D :D

2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Tény, hogy van olyan kérdés, ami totál értelmezhetetlen.

Se értelmes szavak, se írásjelek. Se értelmes mondatrészek.


De, amikor valaki elgépel valamit, vagy nem 100% osan ír helyesen, és belekötnek, hogy hisz" te még helyesen se tudsz írni, mit várjunk tőled el, tuti gyökér vagy...olyankor elgondolkozom az illető lelki állapotán.

2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

Az már eszedbe jutott, hogy őket meg a feltűnően rossz helyesírás zavarja?

Az is marha idegesítő tud lenni.

2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokat még senki nem bántott, akik 1-2 hibát vétettek, de amúgy normálisak és normálisan kérdeznek. De ha valaki szidja a saját anyját, és a 2 hónapja megismert barátjához akar cuccolni 16 évesen (volt ma egy ilyen), miközben 2 szót nem bír leírni hibátlanul, annak nem igazán lehet más választ adni, csak hogy több tiszteletet a kedves mamának, és inkább tanuljon pasizás helyett. A saját lányomak is ezt mondanám. Vagy te nem?
2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Én azért írogatok az ilyen buta idiótáknak,mert szórakoztatóak. Az életem abszolút rendben van,és paraszt sem vagyok. Egyszerűen csak rohadtul irritálnak a buta emberek...és az olyanok,akik ebből kérdést csinálnak... ;)
2012. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

" Olyanokat még senki nem bántott, akik 1-2 hibát vétettek, de amúgy normálisak és normálisan kérdeznek. De ha valaki szidja a saját anyját, és a 2 hónapja megismert barátjához akar cuccolni 16 évesen (volt ma egy ilyen), miközben 2 szót nem bír leírni hibátlanul, annak nem igazán lehet más választ adni, csak hogy több tiszteletet a kedves mamának, és inkább tanuljon pasizás helyett. A saját lányomak is ezt mondanám. Vagy te nem?"


ITT A PONT! Elmondtál mindent helyettem,köszi! Ennyi,erről van szó.

2012. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Ha latszik hogy az illeto csak elgepelt valamit, akkor nem szoktam szolni, az emberek szoktak hibazni, ez van. Aki ezeket szidja annak valoban nincs elete, vagy nagyon rossz neki es igy probalja kompenzalni.


Ha viszont latszik hogy a delikvens koszonoviszonyban sincs a magyar helyesirassal akkor az mar mas kerdes, azokat le szoktam oltani en is, nem hiszem hogy a 21. szazadban irrealis elvaras hogy valaki alapveto szavakat helyesen le tudjon irni.

2012. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!