Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is értelmetlen a...

Szerintetek is értelmetlen a gyakorikérdések.hu mottója?

Figyelt kérdés

"Amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!"


Mindig az volt a tapasztalatom, hogy amit máshol nem mertem, azt itt sem kérdezhetem meg. Amit nem merek senkitől megkérdezni, csak itt név nélkül, az általában olyan probléma ami számomra elég komoly, viszont más számára vicces lehet, magyarul a család és a barátok kiröhögnének.


Viszont ha esetleg nevetséges a problémám, és ide kiírom, akkor a moderátorok kitörlik, mivel ez biztos kitalált kérdés, mert hogy vicces. Számtalanszor tapasztaltam már ezt, ok nélkül kitörölték a kérdésemet, olyan felszínes indokkal, hogy "Máskor csak akkor írj ki kérdést, ha van értelmes kérdésed is!". Erre rátesz egy lapáttal a sok troll válaszoló.


Ezek után hogy merik azt állítani, hogy amit máshol nem merek azt itt megkérdezhetem?


2012. nov. 19. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy teljesen tisztában vagyok az oldal szabályzatával, mindig betartom azokat.
2012. nov. 19. 20:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek, engem pl. azert toroltek, mert nem szeretem a babakat, es ez szerepelt a kerdesemben. Allitolag provokativ voltam... Senkit nem akartam megbantani, bele is irtam, de megis. Ilyenkor kicsit elveszi a kedvem a GYK...
2012. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ja... A masik meg, van egy tonna olyan kerdes, aminek semmi köze a "mered-nem mered"-hez. Pl h "Hogy vagytok, 6. honapban levök?", meg "A David vagy a Gergö a szebb nev?" es a "Szerintetek tetszem nekiiii?" tipusu kerdesek...
2012. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!