Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert nem szabad a /cigany/...

Honorare kérdése:

Miert nem szabad a /cigany/ szot hasznalni a gyakorikerdesek.hu- internetes oldalon?

Figyelt kérdés
/A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!/

2012. nov. 8. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A cigány szót szabad használni. Rasszista, közízlést sértő kérdést nem szabad csak feltenni.
2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a ciganybunozesrol szolo kerdes tehat rasszista?
2012. nov. 9. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Nincs cigánybűnözés meg fehérbűnözés. Bűnözés van.
2012. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szabolcsban is bűnözés van. Bőrszíntől függetlenül büntetést érdemelnek természetesen.
2012. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8/8 - Ne beszélj már hülyeségeket, tipikusan nem ez a helyzet. Statisztikai tény, hogy ugyanolyan jellegű bűncselekményekért a cigányokat kifejezetten súlyosabb büntetéssel sújtják, mint a fehéreket.
2012. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Toroljetek a kerdest! ha
2012. nov. 12. 00:38
 7/9 A kérdező kommentje:
mar a valaszokat cenzurazzatok moderatorok!!!
2012. nov. 12. 00:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Azokat a válaszokat cenzúrázzák, amelyek ellentétesek az oldal működési elvével, azaz rasszista, provokatív hozzászólások. Írd le a véleményedet ezek nélkül, és beszélhetünk róla, akkor nem fogják törölni.
2012. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Én feltettem egy kérdést, ahol kifejezetten az oldalt használó cigányokhoz szóltam, és hasonló okok miatt törölték, pedig nem voltam se trágár, se rasszista, hanem érdeklődve kérdeztem. Mert ugye az oldal kérdezésre való. Ha most azzal a kérdésemmel az utcán fordultam volna egy roma férfihoz vagy nőhöz, akkor a válasz a "Haggyá má" meg "mit néze?" lett volna, rosszabb esetben még belém is kötöttek volna.


Egyébként nem értem, hogy a cigány szó miért sértőbb, mint a roma. Aki ehhez ért, az kérem, válaszoljon!

2012. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!