Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem csinálják meg hogy...

Miért nem csinálják meg hogy lehessen szerkeszteni/törölni a SAJÁT válaszunkat vagy a fő kérdés alatti kiegészítést?

Figyelt kérdés
Nem szokott olyan lenni,hogy adhatnak ötleteket az oldal látogatói,tagjai hogy miket vezessenek,változtassanak,fejlesszenek?

2012. nov. 20. 17:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó,mert ha helyesírási hibákat vétek egy válaszba,akkor azt kitudnám javítani,vagy ha helytelen választ írok valakinek,vagy véletlenül meg bántok valakit egy válasszal és akkor lehessen azt módosítani...
2012. nov. 20. 17:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebben egyébként igazad van, én is jártam már úgy, hogy utólag módosítottam volna a válaszomat. Tényleg jó lenne, ha legalább minimális szabadságunk lenne ezen a téren.


Persze biztos nehéz megoldani, elég durva dolog lehet egy ilyen oldal működtetése.

2012. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!