Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sehogy sem lehet szerkeszteni/...

Sehogy sem lehet szerkeszteni/kitörölni a kommentárjaimat?

Figyelt kérdés

Ez problémát okoz kétféle esetben is.


Például ha valakinek próbálok segíteni és írok egy kommentárt, és időközben meggondolom magam, akkor jólenne ha lenne lehetőség, szerkesztésre vagy törlésre, mert zavaró hogyha meggondolom magam akkor új sorba kell kezdenem...főleg hogyha meggondolom magam többször is


Ugyanez a helyzet az én feltett kérdéseimmel is. Ha valamilyen dolgok eszembe jutnak és válaszolnék egy válaszra, tehát még utána hozzáírnék valamit akkor jobb lenne ha nem kéne több kommentbe írni egymás után, hanem hozzá lehetne írni valamit az előző kommentemhez


Szerintem jobban nézne így ki. Nem lehetne valamit tenni?


2010. jan. 25. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2010. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, ezt kell szeretni!


PEdig nagyon nem ártana! Van ahol akkora marhaságokat írtam hogy szégyeltem a pofámat amikor utána pofáztak! :S

2010. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 20. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég gyerekcipőben jár még ez az oldal :(
2013. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!