Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csináljak akkor, ha...

Mit csináljak akkor, ha véletlenül rossz témakörbe raktam a kérdésemet, és valószínűleg ezért nem kapok rá választ sem? Át lehet tenni másik témakörbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs ilyen opció az oldalon, pedig néha tényleg jó lenne.

Kérdés törlése funkció sem lenne rossz.

2009. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet áttenni, de ezt a problémát majd a modik megoldják. egyébként is le van írva, hogy ha véletlenül rossz kategóriába raktad a kérdésed, akkor se írd ki újra, mert az ilyen hibákat majd a modik helyreteszik.
2009. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
linkeld be, és jelzem a moderátorok felé ;-)
2009. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat =)

Itt a kérdés linkje: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__362953..

2009. aug. 20. 15:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok, nem is került annyira rossz helyre, mert végül is tekinthető a kérdés házi-praktikának. =)
2009. aug. 24. 22:07
 6/7 Bogsy ***** válasza:
nekem is lenne egy ilyenem!!! ez pedig (nem annyira, de) fontos lenne!
2010. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Ennyire más kategóriában sokkal kevesebb az esélyem, h kielégítő választ kapjak.. Mit csinálhatnék? :S
2010. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!