Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínűleg kényszerzavarom...

Valószínűleg kényszerzavarom van. Többször meg kell tennem egy dolgot különben azt gondolom h valami rossz fog velem vagy a vagy valakivel történni. Hogy lehet belőle kigyúgyulni? Pszichológust nem akarok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség a pontos neve és terápia nélkül magadtól aligha gyógyulsz meg.
2009. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem akarsz menni pszihológushoz?Asszed oda csak "gyagyák" járnak??Hát figyelj!Én szerdára vagyok kiírva,és egyátalán nem szégyellem!Sőt!Ennyi erővel ha fáj a fejem/gyomrom/hasam stb. akkor szégyellnék,vagy csak úgy nem akarnék menni orvoshoz mert szimplán(és nem duplán),"ciki" lenne!Én mondom neked,igenis szükséged lenne egy pszihológusra(aki orvos/doki/szakember)!!!!SZÁNALMAS!!!!
2009. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen problémám:(
2009. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van néha. És ha egy másik kényszerrel ellensúlyoznád?
2009. dec. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:46!

egyet értek veled!végre valaki megmondta a tutit!!!


KÖSZÖNÖM!

2009. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20:46 Nem azért nem szeretnék pszichológushoz menni mert oda őrültek járnak. Egyáltalán nem. Az őrülteket pszichiáter kezeli. Úgyhogy ne vonj le következtetéseket mert nem ismersz és nem tudhatod, hogy minek zártam ki az a módot. Az ilyen embereket annyira bírom, hogy csak oktatni és másokat lehordani tudnak. Nem érdekel a lelki világod, arra voltam kíváncsi, hogy más mód segíthet-e a kigyógyulásban. Ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne írj légyszíves.
2009. dec. 18. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, csak elolvastál egy cikket és bemagyarázod magadnak, mint az oldalra írók 96 %-ka.
2009. dec. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kényszerbetegség pszichés probléma, tehát segíteni csak pszichológus tud esetleg pszichiáter. Ha nem mész el, egész egyszerűen nem veszel róla tudomást, úgy elhatalmasodhat rajtad, hogy teljesen lehetetlenné teszi az életed. Sürgősen keress fel egy pszichológust, amíg még nem kezelhetetlen a betegség.


Sok sikert!

- 1 szociálpedgógus -

2009. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!