Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Előfordult nálatok is, hogy...

Előfordult nálatok is, hogy sok kérdező azért pontoz le és törölteti a válaszotokat, mert nem azt olvassa amit hallani akar?

Figyelt kérdés
Sokszor járok pl. a családi kapcsolatok témakörben, kesergő, utálkozó emberek kérdéseit olvasom sajnos a leggyakrabban. (utálom anyámat, utálom a testvéremet stb... Megdöbbentő az, hogy kijózanító válaszokat adok kedvesen a kérdezőnek, és az lepontozza, vagy privátban elkezd nekem magyarázkodni durva hangnemben. Nem tetszik neki hogy fáj az igazság, és nem adok neki igazat a nézetéről.

2012. dec. 7. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok ember a kérdésére nem választ csak megerősítést vár mert már egy válasz a fejében megfogalmazódott. ha viszont logikus alapon szembesül a saját hülyeségével és rádöbben hogy az mégsem úgy van és nem támogatják, itt ebben nyilvánul meg
2012. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen! Sokszor!

pl.:

Volt valami kis csaj a családiban, aki azon nyivákolt, hogy a barátja nem akar elmenni a diplomaosztójára. Ezt egy kisebb regényben írta le és várta az olyan válaszokat, hogy milyen szemét a barátja, hiszen ez egy természetes dolog, hogy neki ott kell lennie.

DE!

Kb 10 oldalnyi választ kapott, amiben összesen 3 támogatót talált. Az összes többi hozzászóló, aki közölte vele a valóságot, le lett pontozva. Ráadásul a 3 pi-csával együtt közösen kipécéztek kommentelőket, akiknek "nagyon keménykedve" válaszolgattak.


Az ilyenek amúgy nem tudom minek írnak ki kérdést...

2012. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lepontozás nem a kérdező kizárólagos műve, tehát ez róható fel neki.
2012. dec. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jav.:


Ez NEM róható fel neki.

2012. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Abszolút. Ezért vagyok kilencven százalék alatt. De az én hibám, mert mindig a kérdezőnek van igaza. Az ördög szánkázzon a hátán.
2012. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!