Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hasznos válasz az amikor azt...

Hasznos válasz az amikor azt írom amit gondolok (és ez az igazság), vagy az amit a kérdező hallani akar? Mert nekem a %os arányokból az utóbbi jön le!

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
egyértelmű azt pontozzák fel aki olyat ír amit a kérdező hallani akar.hiába írsz igazat annak lepontozás a vége
2011. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem értem mire jó a pontozás? Inkább úgy kellene hogy TETSZIK A VÁLASZ,és nem úgy hogy hasznos e!
2011. nov. 18. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen igaz, inkább azt kéne írni oda, hogy mennyire tetszik a válasz (a sok hülyének).
2011. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is elegge lepontoztak, pedig mindig a velemenyemet irom es probalok segiteni.
2011. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem is az a baj h a kérdező hogyan pontoz, az csak egy szavazat, viszont ha a sok kis bigyó felhasználó, aki csak trollkodni akar, meg lepontozni másokat..
2011. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, trollkodj viccesen, akkor biztos nőni fog a százalékod!

Pl van egy politikai kérdés: a válaszom ez: rühes Fidesz

100%-on állok utána :

2011. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként a pontozásnak csak akkor lenne értelme, ha csak a kérdező pontozhatna.
2011. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem értelmes kérdéseim szoktak lenni, és általában oda is szoktam írni, hogy azt írjátok amit gondoltok, ne azt amit hallani szeretnék. Akiktől hasznos válaszokat kaptam azoknak köszönöm.
2011. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!