Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is sok erkölcscsős...

Szerintetek is sok erkölcscsősz van a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kicsit sokan vannak!
2012. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, és van ellentéte is. Sok erkölcs és gátlástalan ember
2012. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert felháborít a sok képmutató ember, aki itt van. Olvasgattam kérdéseket pénzzel, egzisztenciával kapcsolatban. A nők 80%-a azt mondta, őket nem érdeklik az anyagiak, ami szerintem hazugság. Én felvállalom, hogy nálam igenis számítanak. Nem másokon szeretnék felkapaszkodni, élősködni, egyetemre járok. Teszek azért hogy elérjek valamit az életben és úgy gondolom a családom is elég jól áll, de be kell valljam nem állnék össze olyannak, aki nem tudja nekem biztosítani az eddig megszokott életmódomat. Tudom, hogy nem csak én gondolkozok így, hanem az emberek nagy része, csak azt nem értem, hogy miért kell hazudozni... Komolyan bosszant a sok okoskodó, vizet prédikáló ember, aki itt osztja az eszet. Szerintetek probléma van a felfogásommal?
2012. dec. 9. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs probléma, szerintem is ezt gondolja a legtöbb ember :D
2012. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Countryman válasza:
94%

Miből gondoljátok, hogy sok az "erkölcscsősz ? És ha igen az baj ? Miért, miben akadályoz, hogy értéktelenitsd magad ? Én pl. olyan tiszteletre méltó Nőt tudnék tisztelni és gyermekeim Anyjául elfogadni, akit még nem aláztak meg a kanok... Merthogy egyszer majd megjelenik a gyerek agyában és felteszi kérdésként: "hogy te milyen életet éltél előttem anya"? Akkor hazudsz ? Sajnos a nagy szexuális szabadsággal eggyütt jár a nők ledegradálódása is, így tiszteletre már nem méltóak ! (Bár elvárnák, de csak szexuális játékszerek és azok is akarnak lenni, mert minden nő,-tisztelet a néhány kivételnek- csak szexi akar lenni és nem több !) A férfi, ha szeret (!?) Istennőként szereretné szeretni, tisztelni nőjét, de ha egy csontváz kidől....

A szerelem megromlik, ha romlottságot talál.......

2012. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Countryman válasza:
100%
Továbbá, nem tapasztaltam előnyét a pénznek-vagyonnak, bár igaz, hogy szerényen élek, szórakozni nemigen járok. De villában élek, két sport kocsi és egy hétköznapi áll a garázsomban. Nem dicsekedni akarok és akik ismernek tudják, hogy az én esetemben ez már nem minősül dicsekvésnek, de előnyét soha nem tapasztaltam, de írígységet igen !
2012. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem, az én karácsonyi kérdésekhez beírt tűzifa vágyaim nem számítanak erkölcscsőszi dolognak.

Igenis vannak olyan nem kevés pénzbe kerülő dolgok, amikre vágyom. De leginkább magam szeretném megkeresni a pénzt rá.


26/n

2012. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Figyelj, te ugyanazt csinálod, csak fordítva.

A másik bezzeg biztos nem gondolja úgy és biztos képmutató. Eszedbe sem jut, hogy valakinek ESETLEG tényleg mindegy, mert számodra az elképzelhetetlen.

*legyint*

2012. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
El kellene fogadni, hogy másnak más véleménye van, más értékrend szerint nevelkedett, más generációhoz tartozik. Akkor lenne igazán baj, ha mindenki egyformán gondolkodna mindenről. Te elvárod, hogy elfogadják a te liberálisabb felfogásodat, de te képtelen vagy elfogadni másét?
2012. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Egy nőnek életerős társra van szüksége, aki támasza is. Civilizált társadalomban ennek egyetlenegy mérőeszköze létezik: a vagyon. Mit ért el anyagilag? Ki tud-e építeni egzisztenciát? Fenn képes-e tartani anyagilag a családot?

A férfiaknak pedig érzelmi támasz kell. Szerető, odaadó társ, aki motiválni képes, és segíti, nem hátráltatja elképzeléseiben.

Mindkettőnek más motívumai vannak, és ettől olyan csodálatos, ha összekapcsolódnak: az egyikük erőssége a másik gyengeségébe passzol bele, mint két jól megformált fogaskerék.

Persze ilyen csak elméletileg létezik, az összecsiszolódás mindig szikrákkal kell járjon, ami fáj, és valamelyikük mindig sérül. Emiatt veszélyes is a nők vonzódása a tehetős férjjelöltekhez. A férfiak, akik egyedül elértek már valamit, sajnos nem olyanok általában, mint fentebb "Countryman".

Aki elért már valamit, sajnos büszkévé válik rá, a vagyon, a felhalmozás hatalom érzésével tölti el, eltorzul a személyisége, és a nőt, aki őt választja leginkább szörnyen megalázza. Ez a szexualitásban jön ki először, ami átcsap idővel a mások előtti megalázásba is. Szóval helyes az ilyen előrelátó nők gondolkodása, de legyenek résen - a vagyon mellé fontos, hogy a férjük szerető társuk legyen, és az is maradjon. Ha okosak, és a szerelemtől nem veszítik el az eszüket, akkor a tudatosságtól boldog élet vár rájuk.

2012. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!