Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van tele ez az oldal a...

Miért van tele ez az oldal a világvégével dec.21, ha ellenőrizni kell nincs-e még egy ugyanilyen kérdés?

Figyelt kérdés

A kérdésem, hogy miért kell ellenőrizni, ha tele van vele az oldal?

Érdekes!


2012. dec. 11. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mi is a kérdés?
2012. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy automatikus javaslat, hogy ne kérdezzék meg ezerszer ugyanazt. Ha valaki fel akar tenni egy kérdést a világvégéről, a rendszer felajánlja a meglévőket, hogy először azt megnézve tájékozódjanak és ne tegyék fel ugyanazt. A valóságban persze ez alig működik, mert a rendszer ajánlását figyelmen kívül hagyva bármilyen gondolatot meg tudnak fogalmazni akár többször is ugyanarról a témáról. Sőt, most hogy már elfogytak a népszerű témák, egyre inkább jellemző hogy a világvégével kapcsolatos kamudolgokról kérdeznek.

Sajnos ezt sem törlik, valamiért az ezotéria és humor témakör egy fehér folt az irányításnál, és alig törölnek valamit ezekről a helyekről, lehet bármekkora hülyeség és egyértelmű kitaláció vagy más szabályszegés.

2012. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez hasznos volt. Kaptál tőlem zöld kezecskét kettes! ;)
2012. dec. 11. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én úgy vélem, hogy az ezotériába kéne egy külön moderátor, olyan, aki ért a témához, és akkor könnyen ki lehetne szűrni a kamu vagy troll kérdéseket.

A világvége meg lehetne olyan kulcsszó, mint egyes trágár szavak, hogy ha benne van a kérdésben, nem engedi feltenni.

2012. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából a humort sem értem. Igaz hogy eltérő az emberek humorérzéke, de azért nem kellene mindent meghagyni. Hiszen az megkülönböztethető hogy egy kérdésben van-e humoros elem, vagy csak valaki poénkodni próbál.

Például tele van olyanokkal amik nem valós kérdések, vagy eldöntendőek és nem is lehetne rájuk válaszolni, csak offolással.


"Hol alszik a nagypapikám?

Kisült-e már a kalácsod?

Alhatok nálad?

Mit csinálsz szagi?

Miről van szó?

Terhes vagy?"



Vagy ott van az ezerszer feltett: "hogy kell kérdést kiírni? / Hogy kell választ írni?"-típus.


Egyiknél sincs kifejtés, csak egy benyögött mondat. Mégis a moderátor engem figyelmeztetett hogy hagyjam abba, amiért jeleztem hogy nem lehet ezekre válaszolni, mert összefüggéstelenek vagy értelmetlenek vagy semmi közük a humorhoz.

Ugyanez lenne az ezotériával is. Annyira szubjektív, hogy nehéz mérlegelni egy kérdés jogosságát, ezért inkább meghagyják azt is amit nem kellene.

2012. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!