Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a Gyakorikerdesek.hu...

Ha a Gyakorikerdesek.hu oldalt naponta több százezren látogatják, akkor facebook-on miért nincs ugyanennyi lájkja az oldalnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 15:20
 1/8 dirtboy ***** válasza:
92%

én már írogatok itt másfél éve de pl én pont leszarom a facebookos oldalát a gyakorinak.

minek kéne nekem lájkolni pl?

mivel vagyok előrébb ha lájkolom?

pont semmivel,gondolom sokan mások is leszarják,ez az oldal a lényeg nem a facebookos.

2012. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amit használnak az emberek azt megkeresik a fb-n és lájkolják, mert használják. (általában)

Na mindegy ment a zöld

2012. dec. 27. 17:45
 3/8 dirtboy ***** válasza:
61%

de miért kell lájkolni?

komolyan nem értem a gondolat menetet.

az oldal abból szerez pénzt hogy ide sokan járnak nap mint nap és akik itt reklámoznak azok fizetnek a reklámért.

az hogy most én lájkolok egy facebook oldalt attól még itt nem lesz se több se kevesebb ember.

pont hogy az oldalnak kéne tetszikelnie az én szorgos munkámat már másfél éve. :D

2012. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Minek lájkolni az fb-s oldalt?

Bőven elég a sima weboldal is!

2012. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 loupsolitaire ***** válasza:
80%

Nem like-olom, mert nincs fb profilom. És fölösleges is.

De a logikád szemszögéből: azért, mert a sok százezer látogató többsége nem célzatosan jön ide; keresőbe beírja búját-baját, az kidob egy gyk-s linket, és voilá, itt is van. Ő minek like-olná? Szerintem.

2012. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is évek óta itt vagyok az oldalon, de a face-n nem vagyok fenn.
2012. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem se jutott még eszembe, hogy ott is legyek.
2012. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges
2013. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!