Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Regisztráltam másik e-mail...

Regisztráltam másik e-mail cimmel is, és ha felteszek egy kérdést az egyikröl, majd belépek a másikkal és arról is kérdeznék, azt irja ki, hogy nem tehetek fel kérdést, mert ebben az órában már tettem fel. Ez hogy van? Hiszen másikkal léptem be!

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de az IP címed ugyan az. Én másik mail-címmel másik gépről sem tudtam, mert ugyan azt a netet használom mindegyik gépen, elosztva. IP cím a turpisság XD
2009. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohhh! Hát ez nem szép dolog... :/ Köszi,hogy segitettél,már szétvetett az ideg! =)
2009. aug. 27. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanarról a gépről két percen belül tudtam, úgy, hogy az egyiket firefoxból a másikat internetexplorerből kérdeztem. Hogy miért, ne kérdezd, de működik.
2009. szept. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

02:18


Valószínűleg az egyiknél be van állítva egy proxy.

2011. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!