Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem probléma, hogy nem pontozo...

Nem probléma, hogy nem pontozom a válaszokat?

Figyelt kérdés
Az általam feltett kérdésekre kapott válaszokat elolvasom,örülök,mikor válasz kapok,de a pontozást azt ki szoktam hagyni.A többiről nem is beszélve.Tehát,mikor csak úgy olvasgatok,akkor főleg nem értékelem,hogy hasznos volt,vagy nem.Ha számotokra ez fontos,vagy valaki elmagyarázza ennek a lényegét,akkor mostantól oda figyelek erre.Mert olvastam,hogy valaki teljesen kiborul,hogy az ő válaszát lepontozták.
2009. aug. 27. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
hülyeség a pontozás, csak konfliktust szül. Én általában akkor pontozok, ha valakit lepontoznak és jót írt, vagy ha valaki nagyon bunkó és nincs igaza azt lepontozom. (hátha elgondolkodik)
2009. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj. Én utálom amikor lepontoznak mert más a véleményem mint a többségnek.
2009. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem eléggé bánt, mikor kultúráltan, értékes választ írok és lepontoznak mert szimplán szűk látókörűek, vagy csak úgy nem értenek egyet.
2010. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én mindenkit lepontozok :D
2010. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!