Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne tiltólistára...

Nem lehetne tiltólistára tenni azokat a kérdéseket, melyek a pénisz megfelelő méretére térnek ki?

Figyelt kérdés
Kezd aggasztóvá válni a helyzet, engem legalábbis irritál, hogy 13 éves GYEREKEK aggódnak azon, hogy megfelelő méretű-e a péniszük.
2008. jún. 1. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek! Nagyon unalmasak már ezek a kérdések, szerintem a többség csak bosszantásnak teszi fel őket.
2008. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel a "Lehetek terhes, ha a párom nem ment el?" kérdéseket is tiltólistára lehetne tenni, én már azokat unom.
2008. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg pl a fogamzásgátlós kérdéseket is, mert már az összes féléről tudunk mindent... mégha nem is azt szedjük. Aki kíváncsi itt megtalál az eddigi kérdésekben mindent meg ott a betegtájékoztató.

Ja meg el ne felejtsem a " hogyan kell jól csókolni?, hogyan csókoljak meg egy lányt?" kérdéseket sem...

2008. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És a kamukérdések? Azokat rögtön törölni kéne...
2008. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem "önkéntes" (értelmes) moderátorokra lenne szükség, akik gyakran nézik az oldalt. A kamugyanús, esetleg ezerszer feltett kérdéseket irthatnák ki.
2008. jún. 1. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Olyan szánalmasok vagytok!!Ez az oldal azért van, hogy fel tehessen bárki bármilyen (a szabálynak megfelelően). Ha valkinek nem teszik nem olvassa, vagy nem ír hozzá választ. Ennyire egyszerű!!!
2008. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
feltehessen bárki bármilyen kérdést. A kérdés szót kihagytam.
2008. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hsz-nak:

Igen, ahogy mondod, a szabályok szerint!


"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"


De ezt persze kevesen tartják be :(

2008. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert bizonyos kérdéseket tiltólistára tenni igencsak szubjektív dolog, és ugye a nagy demokráciában mindenki azt kérdez, amit akar. :) Annyi hülye kérdés van, szerinted ki írna listát mindről? :D
2008. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az oldal alcíme: AMIT MÁSHOL NEM MERTÉL... ITT MEGKÉRDEZHETED! - szerintem egyértelmű...
2010. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!