Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valakinek privát üzenetet...

Ha valakinek privát üzenetet küldök, és innen le van véve felhasználói nevem, hogy nem jelenik meg, akkor azt ő látja attól függetlenül? Vagy esetleg a teljes nevemet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A címzett látja a felhasználónevedet a privát üzeneteknél.
2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 27. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért van az, hogy ha én kapok privát üzit, akkor a nick név helyett azt írja, hogy ismeretlen kérdező. Ha meg én írok üzit, akkor kiírja a nick nevemet?
2013. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ez érdekes.
2013. febr. 5. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért van az, hogy ha én kapok privát üzit, akkor a nick név helyett azt írja, hogy ismeretlen kérdező. Ha meg én írok üzit, akkor kiírja a nick nevemet?


De nem, ez nem egészen így van.

Ha te kapsz privát üzit, akkor az ő nickneve szerepel, de te, mint ismeretlen válaszoló szerepelsz az ő oldalán is, meg a te oldaladon is.

Csak nézd meg.

Ha te erre az üzenetre válaszolsz, csak akkor jelenik meg a te nickneved az ő oldalán is.

2013. febr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!