Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit gondoltok arról hogy itt...

Mit gondoltok arról hogy itt a gyakorin a hirdetésekben mellek láthatóak cenzúra nélkül?

Figyelt kérdés
A szépség és divat kategóriában olvastam egy kérdést és ez a hirdetés fogadott: [link] Mélyen felháborítónak találom!
2013. febr. 6. 15:40
1 2 3
 11/21 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem zavar.
2013. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
semmit.
2013. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem zavar, viszont ide tudtommal kisgyerekek is járnak. Nekem ha lenne egy 11 éves gyerekem nem szeretném ha csöcsöket kellene bámulnia egy kérdezős oldalon!
2013. febr. 6. 15:45
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy "adblock plus" reklámblokkoló!
2013. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek? Ja, végülis járhatnak ide kisgyerekek is, miképp bármelyik más oldalra, lásd nemkutya vagy hasonló. Gyakorlatilag lehetetlen, hogy egy netező gyerek a mai világban ne lásson csöcsöket lépten-nyomon.
2013. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom múzeumba vagy képkiállításra sem jár, mert például a reneszánsz festészet sok remekműve is sértené az ízlését. A női mellek látványa teljese természetes kellene, hogy legyen még a kisgyermekek számára is, akik elvileg ugye 1 éves korukig szoros kapcsolatban vannak édesanyjuk mellével. Bizonyos törzsi kultúrákban a nők fedetlen keblekkel járnak, mert ott még a férfiak sem társítanak hozzá erotikus tartalmat. Minden csak felfogás, hozzáállás kérdése. Nem értem, mi a probléma a képen látható esztétikus női mellekkel. Ennek semmi, de semmi köze a szexuális tartalmakhoz. Bár csak ez lenne a világon a legnagyobb probléma! De a fiatalokra leselkedő legnagyobb veszély az interneten korántsem ez.

Nyilván Önt a nyilvános szoptatás is felháborítaná, pedig az a világ legtermészetesebb dolga, csak valami tévesen értelmezett prüdéria tartja szemérmetlennek.

2013. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a flashblock az ilyen csöcsöket is kitörli :P
2013. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
undorító hogy ma már egy fogkefét sem lehet eladni csupasz mellek nélkül. szánalmas hova jutott az emberiség.
2013. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
az a szánalmas hogy ma már minden az szexuéalitásra van kihegyezve. Teli van város bugyi meg harisnytartóreklámokkalm mindenhol. olyannnyira fontos dolog ez valóban..nevezhetsz prűdnek, de akkor nem érted hogy, az érzelem nélküli vágykeltés egyfajta börtön, amiből sose szabadulsz. a szexuaéitás akkor jó dolog ha ott van ELŐTTE a szív. Először szeretet\szerelem aztán a többi.
2013. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Riley Freeman válasza:
Én is észrevettem és kegyetlen xdd
2013. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!