Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hirdetésekben, ahol komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hirdetésekben, ahol komoly kapcsolatot keresnek a férfiak, miért van fő jellemzőként kiemelve, hogy vékony lányok jelentkezését várja a hirdető? Semmi más, csak ez az 1 tulajdonság!

Figyelt kérdés

Hol van itt olyan dolgokra kihegyezve a dolog, amik tényleg döntőek egy kapcsolatban? Attól, hogy valaki vékony, még nem biztos, hogy ideális társ lesz. Nem értem. Rengeteg ilyen hirdetés van. Sőt, a férfiak által feladott hirdetések 80-90%-ában ez benne van. Engem meglep, mikor pl. olvasom, hogy 50-60 éves férfi filigrán alkatú nőt keres. Elvált már vagy 3-szor, de ez neki a legfontosabb. Hát lehet, hogy épp ezért is vált el... Férfiak! Tényleg ez a lényeg nektek? Nem is adnátok esélyt egy nem vékony nőnek? És ha ő lenne az igazi minden más szempontból? Látszik a férfiak és nők közötti különbség, mert a nők hirdetéseiben mindig belső tulajdonságok szerepelnek.


Ja, amúgy én nem vagyok érintett a párkeresésben, férjnél vagyok, csak ezt egyszerűen nem értem, szóval gondoltam, megkérdezlek titeket, férfiak.


2009. júl. 10. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
azért, mert az olyan nőkhöz vonzódik. ha egy kövér nő odamenne, akkor öt nem kívánná pl annyira, így a kapcsolat se működne. te szeretnél egy kifejezetten kövér pasit?
2009. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem jó úgy a kérdés, hogy kifejezetten kövéret szeretnék-e, mert nem írnám bele a hirdetésbe, hogy kövér férfit keresek, viszont olyat sem írnék bele, hogy soványat, ugyanis nem látom, hogy ez ilyen szinten meghatározó lenne egy kapcsolatban. Attól, hogy valaki kövér vagy sovány, ugyanúgy ember érzésekkel és nem lehet így leírni vagy kizárni egy embert. Saját magát zárja talán el a boldogságtól, aki ilyen hirdetést ad fel. Én pl. nem válaszolnék ilyen embernek az írására, mert azt gondolnám, hogy nagyon felszínes, hogy semmi mást, csak ezt az egyet emelte ki. Nem azt, hogy legyen hűséges, házias, intelligens vagy bármi más.
2009. júl. 10. 16:07
 3/12 A kérdező kommentje:
És attól, hogy valaki vékony, még nem biztos, hogy szép vagy vonzó.
2009. júl. 10. 16:09
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert a komoly kapcsolat nem szimplán barátság, hanem folyamatos szexuális kapcsolat is. Ha belegondolsz, ahhoz még jobban kell tetszened valakinek, hogy éveken keresztül minden nap megkívánjon és meg akarjon dugni, mintha csak egyetlen éjszakát szórakozna veled. Szép elképzelés a "kizárólag a lelked számít", de illúzió és önáltatás, a párkapcsolat elsősorban a szexualitásról szól. Minden szempontból csak úgy lehet igazi valaki számodra, ha vonzódsz a testéhez. Már nem a "vaksötétben, paplan alatt, hátulról meghágom" korszakban élünk.
2009. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam, attól, hogy valaki vékony, még nem biztos, hogy szép és attól, hogy valaki kicsit húsosabb (nem 100-120 kilóra gondolok), nem biztos, hogy csúnya.
2009. júl. 10. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Aki direkt kiemeli, hogy vékony lányokat keres, annak valószínűleg nem áll fel a farka molett nő látványára. Más meg pont attól gerjed be, ha lát a másikon egy kis husit. Nem vagyunk egyformák. A komoly kapcsolat nem szexmentes kapcsolatot jelent.
2009. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a férfiak 90%-a kifejezetten a vékony nőket szereti? Bár lehet, hogy azért adnak fel hirdetést, mert élőben nem találtak ilyet vagy nagyon nagyok az igényeik...
2009. júl. 10. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
A nők elsősorban az arcra koncentrálnak, a férfiaknál sokkal nagyobb súllyal esik latba a test. Egy átlagos vagy csúnyácska arccal is könnyen megbarátkoznak, ha cserébe a nő alakja tetszik, és lehet valakinek királynői pofikája is, ha valami miatt nem jön be nekik a teste.
2009. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom, hogy ez a helyzet. Ezt mutatják a hirdetések is.
2009. júl. 10. 16:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőre azok mennek, akik nem találnak könnyedén párt. A férfiak többsége számára a nő egyfajta vadászzsákmány is, akivel a többiek előtt dicsekedni lehet. Mivel a média most elsősorban a vékony, sportos testalkatot isteníti, így ők is erre vadásznak.

A kedvenc esetem az volt, amikor 26 éves koromban egy társkeresőn írt nekem egy 50 körüli férfi, aki hosszú sorokon keresztül ecsetelte, hogy milyen beszűkült nő az, akinek az életkor számít, aztán a végén megkérdezte, hogy ha nekem mégsem tetszene, tudnék-e ajánlani neki 20-30 év közötti lányokat a szingli barátaim közül. Azt hittem, beesem a szék alá.

2009. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!