Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem féltek, hogy egyik ismerős...

Nem féltek, hogy egyik ismerősötök olvassa ezt az oldalt és rátok ismer a kérdésetek alapján?

Figyelt kérdés
Gyakran az emberek olyan konkrétumokat adnak meg, hogy én tuti ráismernék. Főleg a "Szerelem, szex" kategóriában.
2009. szept. 7. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
áhá, tudom ki vagy, erről most rád is ismertem:))
2009. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
átnézted már menyi emnber van itt, esély nincs rá hogy felismerjenek, ha meg igen, soha nem voltam az a félénk titkos tipus, szal nyugizás lessz :D
2009. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Én is ismerlek.....

Hello Béla mizu?Vagy András?Mindegy akkor is ismerlek és bemértem a kérdésed alapján a címedet és megtalállak.Odamegyünk 5-en 6-an 7-en és azt mondjuk majd,hogy:........HU!!!!

hátha megijedsz.

2009. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés "olyan", akkor úgy teszem fel, hogy ne ismerjen magára az illető, 1-2 lényegtelen dolgot megváltoztatok.
2009. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Félni nem félek... de nagyon személyes adatokat nem adok meg, mert.. mert nem :)


Pl. azt, hogy mikor és mit végeztem egyetemen nem szoktam leírni, mert kapásból 10millióról 10-re csökkenne a lehetőségek száma, hogy ki vagyok :)


De persze ha valaki rájönne nem esnék kétségbe :)

2009. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy vki leír egy konkrét szitut, pl." A csajommal ma lettünk 1 évesek, azt mondta, hogy szeret, csak közben még leszbikus is. Mindketten 17 évesek vagyunk, mit csináljak?"- na, ilyenre gondolok, és ha a másik fél ebből nem jön rá, akkor tényleg vmi baj van :)
2009. szept. 7. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg nem csak ti lehettek ilyen helyzetben.........

Pl:Ugyanúgy fájhat másnak is a háta ugyanúgy kavarhat evvel avval,stb

2009. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Már volt itt olyan válasz, hogy ha nem tudtam volna jobban, akár én is irhattam volna, mert minden családi és egyéb adat egyezett - de nem én voltam.

Anyukám is olvasott már olyat, ami egyértelmüen rá vonatkozhatott volna, pedig nem róla volt szó.

Ha belegondolsz, hogy itt sok ezer bejentkezett ember ir, akkor nem valószinü, hogy egyértelmüen rá lehet valakire ismerni.

2009. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagy mitől kellene félnem, ha egyszer csak olyan válaszokat adok, csak olyan kérdéseket teszek fel, amiket vállalnék névvel/címmel is? Félni nem jó dolog, én nem is szeretek.
2009. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
nem olyan egyszerű rájönni az ilyenre, mert ha belegondolsz, mit teszel ha oléyan kérdést látsz itt ami gyanus, megkérded tőle? :O nem vagyok ez a tipus, de az tényleg gáz lenne xD sztem legalább is...
2009. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!