Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ment le ennyire nagyon...

Miért ment le ennyire nagyon a százalékom?

Figyelt kérdés
Most 39 tegnap még 85 volt. Kicsit ledöbbentem, de ha másokat nem izgat, akor engem se. :D Csak nem igazán értem miért történt ez...
2013. márc. 3. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet eddig volt vagy 2 hozzaszolasod azert tud ilyen gyorsan valtozni.
2013. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap hazudtál,ma viszont az igazságot írtad
2013. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, ez már csak azért is hülyeség, mert a tegnapi válaszaimből adódik össze a mai százalék. :)
2013. márc. 3. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez akkor lenne igaz, ha tegnap kezdtél el volna válaszokat írni.

Nyilván azért változik ilyen gyorsan mert keveset válaszoltál még és kaptál pár piros kezet. A válaszaid ismerete nélkül nem lehet megállapítani, hogy ezek jogosak voltak e.

Amúgy ne foglalkozz vele, persze idegesítő(engem is zavar a sok lepontozásom), de mivel sokak nem értik az egész értékelés értelmét, így az arányod se feltétlen mutatja meg mennyire válaszolsz helyesen. Persze bizonyos határon kívül mutat valamit azért.

2013. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!