Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne jó, ha mondjuk a...

Nem lenne jó, ha mondjuk a válaszokért itt a GYK-n a leghasznosabb válaszolók pénzt kapnának?

Figyelt kérdés
Ezzel lehetne ösztönözni az embereket,hogy minél több értelmes,és tényleg hasznos és használható választ adjanak,vagy akár tanácsot,illetve ötletet.Mondjuk a kérdező kiírná,hogy erre a kérdése a megfelelő válasz neki 500 Ft-ot érne meg,és ennek megfelelően jönnének a válaszok is.Mivel láttam hogy előfordul,hogy egyes válaszok szinte akár 1-2 oldal terjedelműek is lehetnek,amivel azért van munka,és sok időbe is telhet megérni,amit ezzel az ötlettel lehetne honorálni. Bár nem tudom,hogy a "pénzfizetési" dolgokat milyen rendszerrel lehetne megoldani.Te milyennek találjátok az ötletemet? Nem kell rögtön felháborodni,hogy így meg úgy hülyeség,mert ez csak egy ötlet.

2013. márc. 5. 17:28
 1/8 szántóvető ***** válasza:
fejtsd ki részletesebben.ki fizetne?a kérdező?mindenki felpontozna mindenkit-függetlenül a válaszok hasznosságától)és lehetne a kasszához fáradni :)
2013. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem rossz, de ki fizetne annyit? Sok ember nagyon szarban van, nem tudna minden kérdésnél a jó válaszért pénzt adni..

Inkább mással kellene ösztönözni a népet, mert ez így nem megoldható. Én például biztosan nem tudnék ennyit fizetni.


Az én ötletem: ha valaki jó választ ad, lehet neki pontot küldeni (1-5ig) és ha összegyűlik neki valamennyi, azt beválthatná egy webshopban. Onnan lehetne mindenfélét rendelni. Viszont azt ugye megint ki tartja fent?.. Például azok, akik már ezt az oldalt is telenyomják a hülye hirdetéseikkel.. Na, nekik fizetni kellene ezért, és azt a pénzt pedig a webshopba lehetne fektetni..:)

2013. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor én biztos hogy milliomos lennék mert csak annyit kéne tennem hogy bemegyek a családi kapcsolatok kategóriába,benyalok a kérdezőnek + mondok idióta irreális baromságokat és akkor kapnám a 100%-kat :)


A másik meg az hogy ki finanszírozná ezt?Kinek lenne az érdeke ez?Senkinek

2013. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fizeted?
2013. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne érdeke ez valakinek?Ha valami nagyon fontos kérdése lenne,vagy tanácsra lenne szüksége,és csak akkor fizetne,ha látná,hogy tényleg használható a válasz,és rendesen "megdolgozik" a pénzéért.De én nem gondoltam ám olyan hatalmas összegekre,hogy meg lehetne gazdagodni belőle.Egyszerűen csak a fáradságát fizetné meg a kérdező a válaszolónak,ha az valóban értelmes,és hasznos!De a rendszert még ki lehetne dolgozni,hogy miként lehetne.
2013. márc. 6. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Amiben pénz van, azzal előbb-utóbb visszaélnének a magasabb összeg reményében.
2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A valós pénzzel történő fizetést nem tartom jó ötletnek.

Biztos tapasztaltad te is, hogy igen érdekesen értékelnek egyesek válaszokat hasznosnak vagy nem hasznosnak. Van aki csak azért leértékel egy választ, mert nem ért vele egyet. Van kérdező, aki mindössze megerősítést akar olvasni, nem valós tanácsokat. Ha valaki ellent mond neki, akkor teljes mértékben fel van háborodva. Vannak ugyebár inkorrekt emberek is a világon, minden bizonnyal erre az oldalra is jutott belőlük, tehát nem tartom kizártnak, hogy egy kérdező csak azért nem tartana hasznosnak egy választ, ami igenis nagyon nagy segítségére volt, hogy ne kelljen fizetnie...és még lehetne sorolni az ellenérveket.

Viszont az ötleted alapján: Talán egy olyat lehetne csinálni, hogy az oldal szerkesztői raknának fel néhány játékot. A nagyon egyszerűtől, a valamivel jobb minőségűig. A kérdező zsetonnal köszönhetné meg a számára hasznos válaszokat, és a zsetonokat be lehetne váltani a játékokra. Mivel nem mindenkit vonzanak a játékok, így lehetne keresztrejtvény, sudoku, és más fejtörő is.

Ez hogy tetszik?

2013. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ideális univerzumban működne, de az emberek hülyék.

Ha a családi kapcsolatokban kritizálni mered (jogosan) a nőket akkor rögtön jön a 0%

2013. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!