Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan működnek gyakorin a...

Chello kérdése:

Hogyan működnek gyakorin a dolgok?

Figyelt kérdés

Olyasmik mint mitől alakul a kategórialista, hányféle szempont szerint lehet listáztatni vagy kikeresni valamiket.

És úgy általában mindent amit tudni lehet vagy, ha csak feleslegesen írtam ki ezt a kérdést,mert van adminok által megadva ilyen információ akkor az kellene, hogy hol van.


2013. márc. 18. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Inkább igyál még egy kis kólát.


Amúgy próbáltad a lap alján lévő Használati útmutatót?

2013. márc. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, le van írva, de egyáltalán nem biztos, hogy a gép = program, valóban úgy is számol. Többször, többen vettünk már észre kisebb-nagyobb "tévedéseket". Ne foglalkozz a toplistával, érezd jól magad közöttünk.

Ha kérdésed van tedd fel, ha valamelyikre tudsz válaszolni, akkor válaszolj. És főleg ne kapd fel a vizet, ha a válaszodat valaki kiforgatja, vagy megkritizálja, vagy éppen az alapján bocsi, de hülyének nézz.

Ha valóban jószándék vezérel, majd kárpótolnak azok a "köszönömök", amiket a kérdés feltevőjét kapsz, akár közvetlenül, akár priviben.

2013. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát köszi, alapvetően csak az érdekel amit még nem tudok az oldalról, mert sok ilyen van.

Nem amiatt, hogy magamat besoroljam :)

Másrészt van itt két fontos dolog amik szerintem jók is:


- Legtöbb esetben nem tudod, hogy aki a túloldalon van azt mennyire érdekelte a válasz vagy mit csinált amikor elolvasta.

- Egy kérdésre mint szóban úgy itt is egy csomó féle válasz érkezik aki amit tud vagy akar hozzáfűzni.


legjobban két dologra vagyok kíváncsi (ezeket még nem tudom de kellenének)

- Lehet -e és hogyan lehet kérdést "jutalmazni", ha tetszett?

- Megnézhetem -e konkrét valaki összes kérdéseit és/vagy válaszait akár egy adott időszakban akár mindet?

2013. márc. 18. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2 kérdésedre a válasz: A kérdéseket sajnos nem lehet jutalmazni sehogy, aki felrakja, a toplistában kap 3 pontot és annyi.

Mivel az egész honlap többnyire névtelen, nincs lehetőséged arra, hogy másról mindent megtudj, mert például lehet, hogy felrak egy kérdést az arcbőréről(ugye megtudod, hogy ki az), aztán meg kérdez egyet fogyókúra témakörben, amit ha egy ismerős lát, elég gázos érzés lehet.

2013. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2013. márc. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!