Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a fenének van ez az állandó...

Mi a fenének van ez az állandó lepontozósdi itt a gyakorin? Ki az, aki mindig mindenkit lepontozgat? Miért nem szünteti már meg végre a gyakori?

Figyelt kérdés
Egy példa a sok közül: Az előbb is, fentebb egy kérdés valakitől, hogy mi a vélemény a Helga névről. Van akinek tetszik, van, akinek nem. Ez nem hasznos-nem hasznos típusú kérdés, ez mindenki szubjektív véleménye, hogy tetszik-e, vagy sem. Erre egy hülye mindenkit lepontoz, azt is, akinek tetszik, azt is, akinek nem. És még sorolhatnám a példákat. Miért nem szüntetik már meg végre?
2013. jan. 7. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Te abban méred az életképességet, hogy hány %-ban adsz a gyk-n hasznos választ? Ne már....
2013. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem. Csak látom, hogy ennek semmi értelme így...
2013. jan. 7. 23:08
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
szerintem a nagy többség tojik a százalékokra. Mint pl. én.
2013. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
Engem az akaszt ki ha valaki szándékosan eltéveszti a témakört!!!
2013. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Quorra ***** válasza:
71%
A sok unatkozó munkanélküli és GYED-en levő anyukák kedvenc unaloműzője a lepontozósdi.
2013. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Pedig van értelme nyilván egy 80%os válaszolóval több mindenki ért egyet és talán hasznosabb választ ad...lehet hogy néhány helyen néhány kérdésnél ez nem jön jól, de pl a fogyókúra rovatban ahol hozzáértő, nem hozzáértő válaszolgat ott azért nem árt. Én is szoktam néha, hogy csak elolvasok pár választ amelyikkel egyet értek felpontozok nyilván van ennek az ellenkezője is, vagy valaki féltékeny...ki tudja...nem kell ennyire foglalkozni ezzel már több ezer ilyen kérdés van
2013. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekel a pontozás, ebben a kategóriában is rád rontanak a fröcsögő unatkozó kismamák egy vitában a férfit mered védeni.
2013. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
Az,hogy ott egy gomb és meg kell nyomni.Más semmi.Az már kedv-függő,hogy melyik színt nyomod meg.
2013. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Jövök én is! Én meg munkanélküli vagyok! :DDDDD
2013. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Mármint társulok a 8-as válaszolóhoz (10-es voltam) :DD
2013. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!