Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is elegetek van hogy a...

Nektek is elegetek van hogy a moderatorok olyan kerdeseket is torolnek ami senkit nem sert?

Figyelt kérdés
Mert mar 3x torlik le a milyen sorozatletoltos oldalakat ismertek kerdesemet es mar nagyon unalmas...

2013. márc. 27. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatletöltés szerzői jogot sért, ezért törlendő. Nem önkény, hanem az oldal nem jeleníthet meg olyan tartalmat ami másokat megkárosíthat bármilyen módon.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__3349110-..

2013. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ennek ellenere lehet talalni ilyen kerdeseket

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3.. pl ez is letoltesrol szol..

2013. márc. 27. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:

A piros üzenetből ezek szerint csak a sért szó maradt meg :))))

Ha kapok egy ilyen üzenetet, elolvasom és tudom hogy mi volt a gond a kérdésemmel :)

2013. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van pár kérdés ami átcsúszik a moderáláson. Mondjuk 100-ból 90-95-öt törölnek.


A kiakadást nem értem, ha egyszer nem lehet akkor nem lehet, vannak az oldalnak szabályai amit vagy elfogadsz vagy rádkényszerítik. A letöltős kérdések pont olyanok, amikre ha nem találsz Google-ben választ akkor más sem fog, a letöltés ezen kívül nem kérdés hanem kérés, ami duplán szabálysértő.

2013. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a moderátoroknak is nagyon unalmas lehet már újra és újra a hozzád hasonló, hozzá nem értő emberek kérdéseit törölgetni. Ha valamit egyszer töröltek, annak nyilván megvolt az oka, elvileg erről üzenetet is kapsz, ahol ez világosan le van írva. A fenének kell utána ugyanazt újra és újra megkérdezni?
2013. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

nekem is rengeteg kérdésemet törölték,még akkor is ha nem volt köze a letöltéshez,nem volt benne semmi sértő,és rengeteg üzenetet látok amit törölni kéne mégsem teszik meg

nekem pl:a párommal kapcsolatban kiírtam egy kérdést a családi kapcsolatok egyéb részére és törölték,de ugyan ott láttam kérdést amiben a csaj azt kérdezte hogy mit vegyen a barátnőjének születésnapjára,az övét viszont nem törölték

nem zavar hogy törlik a kérdést ha nem tetszik nekik,de igazán megnézhetnék hogy rengeteg olyan kérdés van ami kevésbé illik abba a kategóriába vagy sokakra nézve sértő

2013. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél, az nem a játékot akarja letölteni, hanem mod-ot. Amit eleve játékosok töltenek fel.
2013. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az általad linkelt kérdés csak a magyar helyesírás szabályait sérti.

Inkább az zavar, hogy rengeteg kérdésnél ott van, hogy már látta moderátor, amikor egyértelműen szabályt sért.

2013. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a mod (kb. felhasználói tartalom) és a (szerzői jogot sértő) film/sorozat között jelentős különbség van.

Előbbi ugyanis nem sért senkit, max. az ügyetlen telepítés következtében kiakasztja a játékot, utóbbi pedig törvénybe ütközik.

2013. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!