Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok miért törölnek...

A moderátorok miért törölnek (sokszor ok nélkül, de ha még okkal is. ) válaszokat? (lent)

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan téma van, amiről az emberek nagy részének fogalma sincs és totális tévhitben élnek, példának okáért fel tudnám hozni az állatoknál a szaporító témát. Ebből kifolyólag rengeteg olyan kérdést tesznek fel, amiben állatok házilag való szaporításáról vagy olcsó kutyavételről van szó. Ha nem történik becsületsértés csak tények feltárása, akkor miért kell kitörölni gyakran az összes választ?

Az a cél, hogy az emberek tájékozatlanok legyenek?

Vagy hogy támogassák azt, aki papírok és orvosi vizsgálatok nélkül házilag akar szaporítani egy állatot?

Itt van egy remek példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4204375-nem-s..

Nagyon gyakran percek alatt oldalak szóltak figyelmeztetésről és a tevékenységéről való elbátortalanításról, de ez nem tetszett a kérdezőnek, így szépen töröltette az összes választ.

A moderátorok nem olvassák el azt, amit töröltetnek velük?


2013. ápr. 8. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A moderátorok egyáltalán nem a szabályok alapján végzik a munkájukat.

Nekem is számtalanszor volt már, h a válaszomat, ami egyébként egy jogi hivatkozás volt, szó nélkül törölték, csak mert a kérdezőnek meg a többi hülyének nem tetszett a válasz/igazság/tény.

Nevetséges ez az oldal, csak azért járok fel, mert régi motorosként tudom, h priviben méglehet alkotni.

2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

A legtöbb válasz azért van törölve mert ordenáré stílusban válaszoltak a kérdésre.

Lehet normális hangnemben, nem szidva, pocskondiázva is elmagyarázni hogy miért jó ha ivartalanítják az állatot, vagy miért jó ha megfelelő helyen vásárol valaki állatot.

De sajnos sokan nem képesek normális hangnemben válaszolni, hanem egyből lehülyézi, és olyan mondatokat ír amire régen azt mondták volna hogy "nem nyomdai nyomtatásba valók)


Ha valaki normálisan válaszol annak a válaszait nem törlik..

2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A normális, hasznos, részletes és felvilágosító válaszokat is törölték az adott kérdésnél. A miértre nekem azt írták, hogy amíg nem ütközik törvénybe a törzskönyv nélküli kutyák fedeztetése, addig a válaszok személyeskedőek és a másik szó nem jut eszembe. Kicsit tovább kéne látni azon, hogy valaki mit kérdez és csak arra lehet választ adni. Ha olyan dologról kérdez, amivel konkrétan az egész ország kutya állományát károsítja (menhelyeken több millió állatot altatnak el évente) és az embereket is károsítják, akkor nem kéne törölni a felvilágosító válaszokat, még ha erről jelenleg nincs is törvényi rendelkezés.
2013. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és ugyanez volt a macskás témánál is tegnap.
2013. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:52

Nem akarom védeni a moderátorokat (fogalmam sincs hogy kicsodák??) de végül is igazuk van. Nem törvénybe ütköző otthon szaporítani egy állatot legyen az kutya, macska vagy nyúl.. Azt hogy sokan normálisan vagy ordenáré stílusban le írják hogy ne szaporítsa az állatot, ne kéz alól vegyen 2000 forintért egy kutyát törzskönyv nélkül, ne a tescós eledelt vegye meg az állatnak attól még mindig lesznek akik ezt fogják tenni.. Sokszor a kérdés nem is erről szól, hogy szaporítsam vagy sem a kutyámat, hanem teljesen másról.. Azt hogy a te véleményed az hogy csakis leinformálható, szakképzett tenyésztőtől kell venni állatot, hogy szerinted nagyon em jó a házi szaporítás (amiben egyébként teljesen igazat adok neked, és azoknak akik így gondolják) de mégiscsak a TE saját véleményed.. és a véleményed csak akkor tartozik másra ha kérdezik..

2013. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezek inkább adatok és tények, nem csak vélemény.

Sokan nem értik meg, miért nem helyes, de biztos vannak, akik igen, főleg az olyan kérdéseknél, aki épp kutyát szeretne vásárolni, igenis fel kell világosítani a tényekről. Honnan máshonnan tudja meg, nincs a médiában, sehol, a fórum pont erre megfelelő hely.

2013. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
A stílus pedig, sokan szépen leírnak mindent, részletesen, kedvesen, mégis törlik újabban.
2013. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De akkor azt magyarázd el nekem, hogy milyen ésszerű és logikus válasz létezik egy ilyen kérdésre? Még a kutyák se akarnak párosodni, neki meg láthatóan gőze sincs az egészről.
2013. ápr. 8. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:

A belinkelt kérdésről van szó? hogy ott mi lenne a helyes válasz??


Nos biztos nem az hogy ne szaporíts.. mert nem erről szól a kérdés. Magára kérdésre kell válaszolni.

A kérdés ez:

" Nem sikerül a párzás! Hogyan segíthetnék neki?"

Írt 1 mondatot hogy kutyák akarják, de így sem megy.


Én személy szerint az ilyen kérdésre nem adok választ mert fogalmam sincs mi lenne a teendő. Így butaságot nem írnék..

De tegyük fel lenne válaszom rá akkor ilyesmiket írnék (ha értenék hozzá)

- Várj pár napot mert a szuka kutyáknál is van egy pont amikor bár tüzel és emelné a farát minden hímnek de még nem befogadóképes.

- Lehet hogy a szuka bár tüzel nem alkalmas még arra hogy pározzon.


Mindkét lehetséges válasz magához a kérdéshez szól..


A másik meg:

Nagyon sokan szeretnének kiskutyát, kis cicát. Én is. Nagyon örülnék ha lenne cicám vagy kutyám.. De semmi pénzért nem adnék ki 100-150 ezreket egy állatra mert jó pedigréje van.. Lenne rá pénzem, de sajnálom rá.. Én úgy vagyok vele, hogy inkább örökbe fogadok egy szaporító által született állatot aki már úgyis él. Ivartalanítanám és élete végégig a legjobb ellátásban részesülne.

Az én példám is mutatja hogy amíg lesznek olyanok akik ész nélkül szaporítanak addig lesznek olyanok is akik ezeket a kölyköket sajnálják meg, és veszik magukhoz..

2013. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért? Szórakozásból.
2013. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!