Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ide gyakorira teszek egy...

Ha ide gyakorira teszek egy facebookos linket amire ha az emberek rákattintanak egy fotót látnak, amit likeolni kéne hogy az illető megnyerje a versenyt, akkor azt a "kérdést" vagy kérést a moderátorok törölnék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 10:17
 1/4 loupsolitaire ***** válasza:

Ha valaki jelenti, akkor igen.

A behajtani tilos gomb megnyomása után van egy ilyen lehetőség: "Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé".

Amit írtál, az pont kimeríti ennek a fogalmát, úgyhogy ja, biztos, hogy törölnék.

2013. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De viszont ha azok akik erre a feltett kérdésemre válaszolnak és azoknak az embereknek elküldöm privátban a likeot azért nem jelenthetnek,igaz? Persze megkérdezném elötte hogy lenne-e olyan kedves és likeolná-e?! Neked elküldhetem,szavaznál? Csak egy kattintás az egész,amivel én előrébb járnék hogy versenyt megnyerhessem. (Két hetes arca című versenyről van szó.)
2013. febr. 2. 11:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Elírtam: a linket küldeném el.
2013. febr. 2. 11:32
 4/4 loupsolitaire ***** válasza:

Nincs facebook-om, úgyhogy rossz ajtón kopogtatsz. :)

Biztos találsz olyat, aki segítene. Próbálkozz a szépség és divat: egyéb kérdések kategóriában.

Privát üzenet miatt nem jelentenek.

2013. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!