Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tagnap volt egy kérdés, de ma...

Tagnap volt egy kérdés, de ma nem találom. Hol keressem?

Figyelt kérdés

A kérdés a terhességnél volt: Ti is imádjátok ezt az állapotot?

Beírtam a keresőbe, de semmi:(.


2008. jún. 13. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
a legegyszerűbb,ha az adott támakörnél végigmész a kérdéseken -kronológikus sorrendben vannak,előbb-utóbb rábukkansz..hajrá!!:-)
2008. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már kerestem, de nem találtam meg. ezért kérdezem!
2008. jún. 13. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt tutira kitörölték, nem szeretik a második személyben megfogalmzott kérdéseket...
2008. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket kitörlik. Alapból, ami azzal kezdődik, hogy "Ti", azt vagy nagyon átírják, vagy kitörlik. Mivel itt nem tanácsot kér a kérdésíró, hanem kicsit áradozni szeretne az állapotáról.
2008. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De olyan jó válaszok voltak :(.
2008. jún. 13. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

A moderatúra védelmében annyit hadd tegyek hozzá (sima user vagyok), hogy ez nem az index fórum, hanem itt kérdéseket lehet feltenni azzal az indíttatással, hogy kevés ismereted van egy dologban és szeretnéd, hogy olyan, akinek több ven, megossza veled.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy melyikből van több, azokból, akik szeretnek terhesnek lenni vagy azokból akik nem, akkor esetleg feltehetnéd így a kérdést: Feltétlenül utálni kell a terhességet? vagy Minden terhes nő szereti az állapotát? Szerintem ez "átmegy" a szűrőn és kapsz majd rá reakciókat.

2008. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!