Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Te mit változtatnál itt a...

Te mit változtatnál itt a gyakori kérdéseken? Lehet bármi.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem törölnék kérdést és választ,állítólag szólás szabadság van.
2013. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Modernizálnám, ami az új kinézetet (design) is magában foglalja.
2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Válaszok,kérdések szerkesztési lehetősége. pl. Ha írok egy mondatot és vannak benne helyesírási hibák akkor azt lehessen utána szerkeszteni
2013. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Egy minimális igényességet azért elvárnék mind a kérdezőktől, mind a válaszolóktól:

- a megfogalmazást, a stílust, a másik iránti tiszteletet is elvárnám a megfogalmazásokban, és nem csak néhány trágár kifejezést tiltanék,

- sokan szinte sportot űznek abból, hogy sokszor már az értelmezést zavaró helyesírási, vagy éppen betű-elütési hibákkal tegyenek fel kérdéseket, vagy éppen küldik el válaszaikat.

- kizárólag csak a kérdezőt engedném pontozni, sokan csak azért járnak ide, hogy a le- és felpontozásokkal szórakozzanak, és "csinálják a feszkót"

2013. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

#4-nek:


Az első kettővel az a baj, hogy ez a felhasználókon múlik. Akármennyire is jó a weblap, akármennyi adminisztrátor és moderátor van, akkor is lesznek ilyen emberek.

Viszont a 3. pont az nagyon jó lenne, értelme is lenne.

2013. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Valószínű nehéz lenne olyan embert találni, aki nem vét helyesírási hibákat, de hogy minden általa leírt szóban van 1-2 betűelütés, és felrakja úgy a kérdését, az nemcsak belső igénytelenség, de azokkal szemben is tiszteletlenségnek tartom, akiktől a segítséget várom.


LOL:

valamelyik este egy 16 éves fiú tett fel ilyen kérdést, jeleztem a modi felé, hogy ez azért már mégiscsak bántó, stb. A kérdés attól még ott maradt. Erről ennyit.

2013. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk a külsőt kicsit feljavítanám.

Az, hogy csak a kérdező pontozhasson nagyon jó ötlet.

Amin még javítanék, az az, hogy ne töröljék ki az összes kérdésemet, mert hogy "nem egyértelmű, vagy ilyen hülyeségek". Meg kiírok egy jó kérdést, ami nekem fontos, és pár perc múlva kitörlik.

Még annyi, hogy régen volt egy olyan, hogy bementem egy kategóriába és úgy rá az "új kérdés"re akkor a kategóriában maradt. Na nekem az is hiányzik:)

2013. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Először is ezen az értékelős dolgon. Nevetséges, hogy gyerekvállalás kategóriában az anyukák miként pontozzák le egymást, mert X zöld ruhát adott a gyerekére, ami nem tetszik Y-nak. Jó volna, ha a választ csak a kérdező értékelhetné. Elvégre ő tudja eldönteni, hogy neki hasznos volt e vagy sem.

Aztán ne legyen olyan sem, hogy egy válaszoló 10x válaszol egy kérdésre. Úgy gondolom, hogy a véleményét le tudja írni 1, vagy esetleg később kiegészítésképpen 2-3 válaszban, de én számtalanszor találkozom egy konkrét delikvenssel, aki azt csinálja, hogy minden sorát külön válaszban írja le (ráadásul hülyeség is, nem segítség). És egy külső szemlélő annyit lát, hogy erre a kérdésre jött 8 válasz, akkor már ő meg sem nézi, biztos segítettek a kérdezőnek. Holott az valójában egy, csak az az egy 8 részletben írogat, ami ráadásul nem is segítség.

Ne csak konkrét válaszokat vagy kérdéseket lehessen jelenteni, hanem leveleket is. Az előbb kaptam pl egy nagyon bunkó, trágár üzenetet a semmire, csak pislogtam, hogy mi van. Jó volna, ha az ilyeneket is kitiltanák az oldalról.

Most ennyi jutott eszembe, ezek zavarnak a leginkább. A kinézetével abszolút nincs bajom, olyan amilyen, így szoktam meg.

2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Sok értelmetlen kérdés van, nem zavar, még az UFO-s kérdések sem. Viszont ami a gyerekvállalás kategóriában van az katasztrófa! Ennyi értelmetlen hülye kérdést.. Pl. mennyit híztál a 22. hétben, mit adsz enni a 7 hónapos gyerekednek, most terhes vagyok vagy nem, miért nem szeretne minden nő gyereket stb stb. millió egy ilyen kérdés van. Ha pedig van egy érdekes, hasznos kérdés és később vissza szeretnéd nézni, lehetetlen, mert elveszik a sok értelmetlen kérdés között.

Igazából máshol is vannak értelmetlen kérdések, de ebben a kategóriában rengeteg. Az egész így nem ér semmit. Ráadásul nem értem, hogy van ennyi szabad idejük válaszolni, plusz kérdezni ennyi butaságot. Mit csinálnak ilyenkor a gyerekkel?

2013. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Olyanok válaszolhassanak, akik vállaják a nevüket. Úgyis fals, kitalált felhasználónévvel regisztráltak, legalább annyi vér legyen a pucájukban, hogy azt vállalják.
2013. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!