Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdések oldalon, ha...

Gyakori kérdések oldalon, ha valaki jelenti a moderátoroknak a problémás kérdést vagy választ, a moderátorok tudják, hogy ki jelenti melyik felhasználó vagy nem tudják csak annyit tudnak, hogy jelentették nekik?

Figyelt kérdés
Mert én már sok olyan kérdést jelentettem,amiben sok trágár szó van vagy kötekedik az íllető,ha ilyen kérdés/válasz van mindig jelentem nekik,de vajon tudják,hogy ki jelenti,vagy azt nem csak,hogy valaki jelentette nekik?

2013. máj. 18. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudják, hiszen a Te oldaladon olvassák.
2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És vajon nem haragudnak,hogy sok sok kérdést választ jelentek nekik?

Dehát segítem így a munkájukat és legalább több szabályszegő dolgot tudnak így törölni,szóval lehet még örülnek is?vagy nemtudom.

2013. máj. 18. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnek - millió kérdés-válasz közt segítség egy kicsit. Mindig mérlegelik, hogy jogos-e a törlés. Így jól működik ez. A trágár válaszokat én is jelentem, mert gyerekek is olvasnak itt, és nagyon káros. (meg nekünk is)
2013. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig mérlegelik, hogy jogos-e a törlés"


Biztos vagy te ebben?


A gyerekes mondatodon meg csak nevetni tudok.Sok gyerek simán lepipálja a felnőtteket ha káromkodásról van szó.Ha nem itt akkor a suliban hallanak trágár szavakat úgyhogy hagyjuk már ezt a hülyeséget.Ennyi erővel felse kéne engedni őket az internetre

2013. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bizony, nem kéne felengedni a netre.. Bocsánat, de ezzel, mint beszédtanulás, beszéd, gyereknevelés, beszéd, szó, értelem, a beszéd és az értelem kapcsolata - lehet, hogy kicsit többet foglalkoztam, mint te. Nem gyerekes a mondatom, mély megfontolások vannak mögötte. A szónak nagy a hatalma, szóval teremteni és pusztítani is lehet.

üdv.:-aa-

2013. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én már emailben beszéltem az egyikükkel erről. Kifejezetten örülnek neki, ha segítesz, ezért van a jelentés funkció. Megkönnyíted vele a munkájukat. Azt sem veszik rossz néven, ha véletlenül tévednek, és levélben felhívod erre a figyelmüket, amíg normális hangnemben teszed ezt.


Gubanc esetleg akkor lenne, ha csak úgy, heccből jelentgetnél mindent ok nélkül, de gondolom, nem ez a helyzet.

2013. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Heccből nem jelentek,csak ami kötekedő ,

trágár.

Volt olyan amit jelentettem,de nem törölték,pedig kötekedő kérdés volt,dehát pont ők döntik is el,hogy alkalmas törlésre avagy nem.

2013. máj. 21. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!