Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem hiányzanak a...

Csak nekem hiányzanak a megszólítások, itt gyiken?

Figyelt kérdés
Legszívesebben az összes kérdésem elé odaírnám, hogy "Emberek!"stb.
2013. máj. 21. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Mégse tetted. :D


Nekem nem hiányzik.. ez egy személytelen oldal, a kérdés a lényeg.

2013. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megszólítások!

Hiába írkáltam ide, hogy Kedves Kérdező, meg Kedves 5-ös, stb. stb.

Amiket én "visszaptam", pl. nem az általam írt válasz sorszámát, vagy időpontját írja, ha azzal kapcsolatban akar valamit, hanem: "Utolsó!" = utolsó az öreganyja

De az sem különb, amikor a megszólítás: te 71 %-os!

Mintha ő 100 %-os lenne!


Szóval ez nem stílus, ez nem az oldal színvonala, az itt levő emberek átlagos értelmi szintje, vagy nem is tudom minek nevezzem. Szóval olyan emberek, akiknél ez a mérce, ez a színvonal. Vagy elfogadjuk, tudomásul vesszük, vagy azt mondjuk, hogy köszi, de ebből nem kérek tovább....

2013. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor,boldog,vagyok, ha normális válaszokat kapok. xD

Sokan kioktatnak, vitatkoznak. Bár a vitával nincs is nagy baj, abból csak tanul az ember. De néha már olyan hangnemben írnak egyesek, hogy azt még egy anonim oldalon sem kéne...

Nekem nem hiányoznak a megszólítások, de ha te úgy érzed, nyugodtan írd oda. Sok kérdésnél szólítják meg a célközönséget, pl. Fiúk!; Lányok!; 24 hetes kismamák! :)

2013. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!