Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki értékeli a válaszokat...

Ki értékeli a válaszokat aszerint, hogy mennyire "tűnik hasznosnak"? És mi alapján?

Figyelt kérdés
Többször is előfodult már, hogy pontosan arra válaszoltam, ami a kérdés volt, mégis csak 50-70%-ban "tűnt hasznosnak". Ez miért van?
2009. okt. 3. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert mások szerint nem tűnt hasznosnak és leszavazták. Ezt te is megteheted akármelyik hozzászólással (kivéve a sajátjaiddal) pl. ezzel amit ide írtam.
2009. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokan unalomból és sportból is csinálják. Valamelyik nap én arra kaptam 70% hasznosságot, hogy megkérdezte valaki, kell-e a görög salátába hagyma? Én annyit írtam, hogy igen, kell. És ez valakinek nem volt hasznos. :) Mint ahogy elképzelhető, hogy ez a válaszom sem lesz az.. :) De én nem szoktam ilyesmivel túlzottan foglalkozni, mert elég szubjektív... ráadásul névtelen az egész.
2009. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, meg is tette...

Mivel ide is a legkülönfélébb emberek járnak, sajna ez a pontozási rendszer nem feltétlen a tényleges véleményeket tükrözi. A legjobb, amit tehetsz, hogy nem veszed a lelkedre a pontozást, mert meglehet, hogy 1 unatkozó kisgyerek pontozott végig egy kérdést, többnyire lefelé. Olyan is van, aki megsértődik, mert másoknak nem tetszett az ő véleménye, és ezért mindenkit lepontoz. Szóval szerintem ezt igazából nem lehet készpénznek venni. Mindenki pontozhat, akit akar, illetve azt a kérdést, amit akar, ez ellen nem lehet tenni semmit, de ez így jó. Elvileg a nagy számok törvénye alapján azért a százalékok mégiscsak a "közösség" véleményét tükrözi.

2009. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!