Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnád, hogy csak a...

Támogatnád, hogy csak a kérdező ítélhesse hasznosnak vagy nem hasznosnak a válaszokat?

Figyelt kérdés
Nem a saját rangom, vagy %-om érdekel, de kissé zavar, hogy felteszek egy kérdést, kapok választ és már le van pontozva,pedig számomra hasznos.
2009. aug. 2. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Támogatom, bár szerintem az egész pontozás felesleges.
2009. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is kiiktatnám ezt a pontozást,semmi értelme szerintem.a sok rosszindulatú lepontozó csak elveszi a ssegíteni szándékozók kedvét :(
2009. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Valóban a kiiktatás lenne a legjobb megoldás, de valamiért nem tüntetik el.
2009. aug. 2. 17:08
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem úgy kellene, hogy 2 kategóriába sorolják a kérdéseket:

1. olyan kérdés, amikor vki érdeklődik vmi iránt, segítséget kér - ezt lehessen értékelni

2. körkérdés - pl. milyen színű a hajad? -ezt ne lehessen pontozni. A modarátorok úgyis törlik az értelmezlen válaszokat, erre a kérdésre pedig minden válasz helyes, nem? Vagy pl. milyen a nőideálod? Ha vki leírja és az nem tetszik, akkor azt sem kell pontozni.

2009. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

utolsónak: azt szerintem kicsit bonyolultabb lenne megoldani, hogy vmit lehessen pontozni, vmit ne.


véleményem szerint az egész pontozós rendszert ki kéne iktatni.

de ha ezt nem lehet megtenni (v. nem akarják), akkor igen, támogatnám az ötletedet. végülis a kérdezőnek fontosak a válaszok, azért tette fel a kérdést. el tudja ő maga is dönteni, hogy számára mi volt hasznos.

2009. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha már tényleg nem akarják eltüntetni az egész pontozást,akkor szerintem nagyon jó ötlet!
2009. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert ha csak a kérdező pontozhatna, akkor honnan tudná, hogy mi a helyes? Pl.: Ha valaki megkérdezi, hogy "jól írom-e így a hüjét?" és jön két válasz hogy igen, illetve hogy nem. Ha a nem nincs lepontozva, akkor honnan tudná, hogy most jó vagy nem?
2009. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól,hogy a kérdező esetleg rossz infót kap, még a következő válaszoló kijavíthatná.
2009. aug. 3. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Én nem. Inkább a kérdéseimet lehetne kitörölni :S
2009. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én sem támogatnám, szükség van arra, hogy a többség mondja meg egy válaszra, hogy hasznos vagy nem. Ha csak a kérdező értékeli a választ, aki amúgy sem tudja, hogy melyik a helyes, hiszen azért tette fel a kérdést, akkor mi alapján értékel? Nem beszélve azokról, akik úgy teszik fel a kérdést, hogy "Ugye igazam van abban...?". Na, próbálj meg nem egyetérteni az ilyennel és azonnal 0%-os válaszod lesz.
2009. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!