Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi kell ahhoz, hogy a Toplista...

Mi kell ahhoz, hogy a Toplista elején legyen valaki? (Elméleti a kérdés. ) Állandóan a gép előtt ülni? Folyamatosan pontozni (le vagy fel)? Minden kérdésre válaszolni? Állandóan kérdéseket gyártani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy leirtad!

Pontozni,és fontos hogy reàlisan pontozzmnert ez se mindegy.Vàlaszolj sok kérdésre,tegyél fel sok kérdést!

2009. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Maga az érintett is fog erre a kérdésre válaszolni,aki a lista elején van,mivel minden kérdésre válaszol,hogy a lista elején legyen.:)
2009. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Tökmindegy hogyan pontozol. Egy + ugyanannyi mint egy - vagy egy 0 (semleges). A leggyorsabbban pontozással leszel az első.
2009. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj. Én az elején vagyok, de van olyan nap amikor be sem jelentkezek, ugyanis nagyon sok dolgom van. De ha unatkozok, akkor igencsak elidőzök az oldalon, és így sok pontot összeszedtem.
2009. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
én druppel vagyok, nem tudom, hogy ez mennyire a lista eleje, de én pl van olyan nap, hogy fel sem jövök, mert nincs időm, erőm, energiám:)
2009. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


(De mi az a druppel?)

2009. okt. 5. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Toplista 25.:P:D

Egyébként vízcseppet jelent:D

2009. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!